Yoğun istek üzerine el emeğimle yazıyorum
Beğenmeyen olursa PM atsın

Ilk olarak bir bowman STR mi olmalı INT mi ??

1.Secenek STR - Canı iyidir vurusu düsüktür onu kurtaran critlerdir (Garment Giymesi uygun olur)
2.Secenek INT - Canı cok az olmasına karsın yüksek bir dmg. verir critleri daha iyidir (Tavsiye olarak protector giymeli)
3.Secenek HYBRID benim anlatacağım yapılandırma ilk ikisini hicmi hic sevmem cünkü STR dediğin bence heuksal olur INT dediğinde kılıc kalkan (Benim Görüsüm )

Peki bu adam nasıl Hybrid olacak

2seceneğiniz var bunlar size kalmıs

1.Secenek 5-1 yaparım 8.degrede bütün int bonuslarım 5olur (bu durumda mag. balanca %101 oluyor )para bol hem canım hem atağım olsun diyorsanız 5int 1str verirsiniz

2.Secenek 7-1 yaparak gücten fazla kaybetmezsiniz cok seri bir sekilde giant kesebilir ve hızlı lwl kasabilirisiniz 5-1deki kadar olmasada yatma ihtimaliniz saf int olanlara gre daha azdır

Benim size tavsiyem 7-1

Simdi gelelim Skillerimize

Dediğim gibi ben Force Actım Coldu kapadım ancak siz STR lere karsı biraz daha defans istiyorsanız Coldu acıp Forceyi kapayabilirsiniz

Ayrıca Force ileride isinize yarar 3-5canavar arasından cıkmanızı sağlar 30skiliylerde Heuksalların Parry Ratio sunu büyük ölcüde düsürür 50skiliyle Düsmanın Atak hızına iyi bir darbe vurur

Bana göre tam bir seri katildir

Simdi Ben size asağıdaki resimlerdeki skilleri acmak icin nasıl SP biriktireceğinizi anlatacağım

1lwl den 8lwl %20ye kadar hic skill acmadan kasıyoruz yada

5lwl de 5lwl ok skilimizle fire el yakmamızı acıp 5lwl den 13lwl e kadar SP Farm Yapıyoruz benim tavsiyem biraz kendinizi zorlayıp 1-8 arası yapmanız eğer öyle yapmazsanız sabit 6veya 5gapla 35e kadar kasın 2.asamaya gecin

8lwl de asagida gördüğünüz resimlerdeki acabildiğimiz her seyi acıyoruz fazlasına gerek yok sadece gerekli kitapcıklar

sonra 8-16 , 16-24, 24-30 arası bu işlemleri tekrarlıyoruz

2.Asama

30lwl skillerimzin hepsi (yani gerekli olanlar) max durumda olmalı ve gapa giriyoruz ağır bir gap ama cok isimize yarayacak 30lwl nuk vs. skillerimizle en az 38lwl %20sine kadar kasıyoruz kendimizden emin değilsek +3 bir bow ile 26-27k sp kasıyoruz (30dan 40a herseyi maxlamak icin 27045sp lazım )sonra gapı bozup 40a kadar herseyi upluyoruz

bu işlemleri tekrarlıyoruz 40-48 50-58gibi

Eğer ben Gapla uğraşmam derseniz 80de daha fazla vakit kaybedip SP farm yapmanız gerkir

Resimler 80skillerini icermiyor ama güncelleyecem en kısa zamanda

İşte Resimler

Pacheon

Fire

Lighthing

Force

eline saglık kardeşim geçeli bi çalışma :lol:

helal super yaomısın walla elıne saglık ama hepsını okuyamadım.bu warmıydı bılmem
sey ınt bowman olabılırmı denemedım ama gusel olur dıolar. extraokk Question Question Question Question

mavi demiş ki:
helal super yaomısın walla elıne saglık ama hepsını okuyamadım.bu warmıydı bılmem
sey ınt bowman olabılırmı denemedım ama gusel olur dıolar. extraokk Question Question Question Question
ben tavsiye etmem

ayrıca 3-4gün sonra rehberim yenilenecektir :lolmuch:

TWEETY demiş ki:
mavi demiş ki:
ben tavsiye etmem

ayrıca 3-4gün sonra rehberim yenilenecektir :lolmuch:
Benim charın Rehberini yapsana Cool :mrgreen: cok memnunum walla pvp de bile kesemiyolar 2 crt de swordcular ölüyor Cool

TWEETY abi benim charım 44 level, itemsiz 160 STR, 95 INT var. 7:1 yapmak için bundan sonra hangisinden ne kadar vermem gerekiyor söleyebilir misin?

Shaigorn demiş ki:
TWEETY abi benim charım 44 level, itemsiz 160 STR, 95 INT var. 7:1 yapmak için bundan sonra hangisinden ne kadar vermem gerekiyor söleyebilir misin?

Int standart 20 + 44lwl = 64int bonus sen 95-64=31int basmıssın
STR standart 20+ 44lwl = 64str bonusu sen 160-64 = 96str basmıssın

7-1olabilmek için 9lwl str basmak lazım yani toplamda 9*3 = 27str basmıs olman lazımki sen bu sınırı coktaan asmıssın 7-1olman imkansız full int bassan kaça kaç olursun hesaplamam zor Wink

TWEETY demiş ki:

7-1olabilmek için 9lwl str basmak lazım yani toplamda 9*3 = 27str basmıs olman lazımki sen bu sınırı coktaan asmıssın 7-1olman imkansız full int bassan kaça kaç olursun hesaplamam zor Wink
Cevap için teşekkürlerde ben 7int, 1 str değil 7str 1int hybrid'i kastetmiştim. Bunuda hesaplarsan çok sevinirim. Rolling Eyes

Shaigorn demiş ki:
TWEETY demiş ki:

Cevap için teşekkürlerde ben 7int, 1 str değil 7str 1int hybrid'i kastetmiştim. Bunuda hesaplarsan çok sevinirim. Rolling Eyes
full str basarsan 4int fazlalıkla 7-1str hybrid olursun :?!!! :mrgreen:

Ya hacım şimdi sen burda nukeleride açmışsın zaten nukeleri açıcan bow büyülerine gerek kalmıcak.ancak party den yada gıant da gerek kalcak.

orenen93 demiş ki:
Ya birde sen 2 aşamad 40-48 devam edin demişsin.Ondan sonrasını yazmamışsın yoksa 40-48-56-64-72-80 böle mi yapcaz?
böyle yapabilirsin buda bir mantık ama 48den sonra gap yapmak isteyeceğini pek sanmıyorum :mrgreen: ama ben gapımı yapar 80lwl e full skill girerim diyorsan 6gapa cıkıp 1gapa inip tekrar 6gapa cıkıp bu sekilde yapabilirsin yine 8gapa cıkıp 0gapa inip 1-2lwl 0gap kasabilirsin sonra tekrar 8gapa cıkarsın :lolmuch: anlatabildimmi yoksa cokmu karıstırdım ? :mrgreen:

Yukarı Alt