JollyJoker demiş ki:
Yalnız oynuyan arkadaşlara bir kaç sorum olucak..
- Kale Savaşı var mı?
- Damage sınırı var mı?
- Alexandra Haritası var mı? ( 110 olduğuna göre olması gerekiyor diye düşünüyorum )
Olmayanlar;

-Kale Savaşı yok
-Damage sınırı var
-Alexandra yok

Olanlar;

-İsroda 40 Lv yapıp yeni char acan 12-13 yaşındaki 2 laflarından biri küfür olan veletlerden oluşan bi server

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
bence ilk açıldıgı için ex rateler item rateler 30x veya 40x olmalıydı sonradan düşürülse daha iyi olurdu

Ecsro Bana ne öğretti biliyormusun Private Server Kayıptır. Silkroad online oynamak ne akdar kayıpsa Private daha ötesidir.
P1S1K0P4T adlı charım vardı Serverın sayılı charlarından kapattılar gitti bitti
Silkroad oynuyacaksan İsro oyna charı geç yaparsn ama çok şükür bişe olmaz ! KApatmazlar silmezler.

ya arkadaşlar bu zszcnin test serveri boşuna paranız ıve zamanınızı harcamayın 12 dgleri ve 120 lvli burda test edicekler çalışırsa zszcye ekliyicekler. boşuna kasmakla filan uğraşmayın başına 2 kişi geçirip daima yalan söyleyin diye öğütlemiş zszc adminleri. illa private server istiosanız elitesro oynayın. bug yok eu var fw var daha ne istiyosunuzda gidip zszcnin deneme serverinde oynuyosunuz ? riske almayın charlarınızı. pvp istemiyorsanız para biriktirin 1 haftaya isroya yeni server gelicek pre plus dress devil xp tick vb. alın başlayın. turok murok hikaye 3-4 ay sonra eser kalmaz bunlardan yakında tüm zszcler kapanıcak bir bilgim var. bi dost tavsiyesi

Lenneth demiş ki:

Server ile ilgili resmi açıklama

Turok ZSZC mi?

Herkese selamlar,

Bu soru forumlarımızda bazı üyelerimiz tarafından sorulmuş. Bizlerde bir açıklık getirelim istedik.

Turok ZSZC değildir ancak ZSZC sunucusunda barınıyor. Bunun sebebi ise serverın ve bağlantının alanı içerisinde en kalitelisi olması. Ana yönetim takımıda sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için ZSZC sunucusunu tercih etti.

Turok takımının tamamiyle ZSZC takımından da farklı olduğunu belirtmek isterim. Tek benzerliği IP'nin eski ZSZC serverıyla aynı IP ye sahip olması ve Türk GM, satış ve destek grubunun aynı olması.

Turok sadece Türklere özeldir. ZSZC takımından kimse yoktur ancak Turok'un sahibide, ZSZC ve aynı alanda ki diğer oyunlar gibi Çinlidir.

Umuyorum bu açıklama yeterli olmuştur.

TUROK PRIVATE SERVER.

Serverda sadece Türkler mi var?

Turok serverı Türk Oyunculara Yönelik Bir Serverdır. Yabancı Kullanıcılarda Kayıt Olabilir Bu Nedenle Şuan için Tamamiyle Türk Serverı Diyemiyoruz. Serverın Diğer Private Serverlarla ilgisi Yoktur Yeni Bir Girişimdir

TUROK PRIVATE SERVER

Çelişki var hocam :)

Takımı
Besiktas
sLy_FoX demiş ki:
Lenneth demiş ki:

Server ile ilgili resmi açıklama

Turok ZSZC mi?

Herkese selamlar,

Bu soru forumlarımızda bazı üyelerimiz tarafından sorulmuş. Bizlerde bir açıklık getirelim istedik.

Turok ZSZC değildir ancak ZSZC sunucusunda barınıyor. Bunun sebebi ise serverın ve bağlantının alanı içerisinde en kalitelisi olması. Ana yönetim takımıda sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için ZSZC sunucusunu tercih etti.

Turok takımının tamamiyle ZSZC takımından da farklı olduğunu belirtmek isterim. Tek benzerliği IP'nin eski ZSZC serverıyla aynı IP ye sahip olması ve Türk GM, satış ve destek grubunun aynı olması.

Turok sadece Türklere özeldir. ZSZC takımından kimse yoktur ancak Turok'un sahibide, ZSZC ve aynı alanda ki diğer oyunlar gibi Çinlidir.

Umuyorum bu açıklama yeterli olmuştur.

TUROK PRIVATE SERVER.

Serverda sadece Türkler mi var?

Turok serverı Türk Oyunculara Yönelik Bir Serverdır. Yabancı Kullanıcılarda Kayıt Olabilir Bu Nedenle Şuan için Tamamiyle Türk Serverı Diyemiyoruz. Serverın Diğer Private Serverlarla ilgisi Yoktur Yeni Bir Girişimdir

TUROK PRIVATE SERVER

Çelişki var hocam :)
Çelişki yok, okuduğunu anlamıyorsun. Server Türklere ait, fakat tamamiyle Türkler oynamıyor, yabancılar da var. Misal düşün ZSZC Earth'dasın, yabancıların serverı fakat Türkler de var.

PhenomX6 demiş ki:
JollyJoker demiş ki:
Yalnız oynuyan arkadaşlara bir kaç sorum olucak..
- Kale Savaşı var mı?
- Damage sınırı var mı?
- Alexandra Haritası var mı? ( 110 olduğuna göre olması gerekiyor diye düşünüyorum )
Olmayanlar;

-Kale Savaşı yok
-Damage sınırı var
-Alexandra yok

Olanlar;

-İsroda 40 Lv yapıp yeni char acan 12-13 yaşındaki 2 laflarından biri küfür olan veletlerden oluşan bi server
12-13 yaşındaki çocuklar öle ise sen sigara içen arkadaş ayağına karı kıza para yatıran kumar oynayan bir dediği bir dediğini tutmayan gidipde bir hiç uğrana 100-200 tl yatıran sonrada babasından sigara parası istemeye utanmayan baba parası yiyen bir insansın.......

Yukarı Alt