Server
Flora
Takımı
Galatasaray
XAGENT demiş ki:
İnanın aslında böyle bi çalışmaya insanın sadece elinize sağlık demesi yetmiyor ama bizde bu bu üstün çalışmanıza karşılık siteye layık üyeler olmaya devam edeceğiz.

çok kibarsın harika yazmışsın güzelim öpüyorum seni yetiştiren anne babanın ellerinden :muck: :kalp:

Prada

Büyük bi yükten kurtaracaktır bu userlarımızı. Harika çalışma emeği geçenleri kutluyorum :beer:

XAGENT demiş ki:
İnanın aslında böyle bi çalışmaya insanın sadece elinize sağlık demesi yetmiyor ama bizde bu bu üstün çalışmanıza karşılık siteye layık üyeler olmaya devam edeceğiz.
Bitiyorum böyle yorumlara canımsın ya... Bukadar uğraş sonunda bu yorumlar ı duymak herşeye değer. :muck: :kalp:

Grup liderimiz Black Rain başta olmak üzere çalışmada yer alan herkese teşekkür ediyorum,özellikle ps userlarimiz bu çalışmalarda görsellerde bize çok yardımcı oldular herkese teşekkürlerimi sunuyorum . :beer:

Black Rain demiş ki:
XAGENT demiş ki:
Bitiyorum böyle yorumlara canımsın ya... Bukadar uğraş sonunda bu yorumlar ı duymak herşeye değer. :muck: :kalp:

Reeca ederim ben sadece hak ettiğiniz şeyleri dile getirdim çünkü bu forum bunu hak ediyo her şeyiyle admininden deneme moderatörüne kadar olsun tüm yönetim kadrosunun çalışmaları titizlikle sürdürüyor non stop devam :thumbsup:

verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık.bazılarımız bu projelerin tam zamanında yayına girmesi için uyumadan çalıştığını bilirim.
ARK0 - BrendiBelle :buddha: - Absence :buddha: - WaxWhine :buddha: - KB24 :buddha: - SuperNaturaL :buddha: - TwiLighT :buddha: - RedeFine :buddha: - Apollon :buddha: - LvsZoC :buddha: - Seppuku :buddha: - MaRJiNaL :buddha: - JawBreaker :buddha: - eLempTRa :buddha: - RoyaLe :buddha: - ironEyE :buddha: - Avenger :buddha: - LvsZoC :buddha: - BlackMarshall :buddha: - HeLL_KinG :buddha: - Infinity :buddha: - BitterSweet :buddha: - Furina :buddha: - Quensis :buddha: Black Rain :buddha:

ohanesss.Türkiye'de cidden ilkleri yaşatıyoruz.herkes çok emek verdi özellikle furkan aksilikleri kendi düzeltti,olmadı arkadaşlarına yol gösterdi,bunları yaparken benle/bizle sohbet etmeyi ihmal etmedi tek kelimeyle mükemmelsin bro :buddha: :muck: :beer:

Yukarı Alt