Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Sunucu açmayı çok istiyordum ancak gerekli dosyalara bir türlü ulaşamadım uzun süredir peşindeydim malesef olmadı başka arkadaşlara nasip olmuş.Resimleri falan görünce sevindim iyi hoş geldi ancak sonrasında yorumlara baktıkça kısa bir süre sonra üyeliklerin para ile satışına karar verildiğini anladım.Sunucu sahibi elbette haklıdır "su yakmıyor" lafında ancak şu konuda da haksızdır ki sunucunuz daha oturmadan yarınınız garanti değil iken yani bizlerin " 5'er " liralarına bakarak sunucuyu ayakta tutuyorsanız demek ki maddi durumunuz bu işe el vermiyor demektir.Bu tür işlerde en azından benim bildiğim kadarıyla belli bir süre bu süre en azından sunucunun test'ten çıkana kadar sürmelidir ki herkes baksın görsün sonra da helalihoş olsun deyip 5-10 neyse versin.

Sizlerde diyorsunuz beleşe alışmışsınız diye evet toplumumuz böyle oyuna para vermeyi çok sevmez ki doğaldır eğer siz paralı sunucu açıcam diyosanız bence " VIP " tag'ını ekleyin derim.

Herneyse iyi çalışmalar size.

Hanqisi Doqrusu extraloobun yazdıımı yoksa tombalacinin yandıqımı biri farkli dieri farklı bişe dio hanqşisini yüklicez ??????????

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt