Kayıt
10 Nisan 2007
Mesajlar
7.172
Beğeniler
0
Şehir
Paralel evrenTurkcell'de kontörden TL'ye geçiş bedava Alo'yla başladı...

Turkcell, Kontör/TL geçişini daha da avantajlı kılmak için müşterilerine sürpriz bir kampanya sunuyor. Nisan ayı boyunca telefonlarına 30 TL ve üstünü yükleyen Turkcell’liler, yüklediği kadar da hediye TL kazanacak.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, kontörden TL’ye geçiş için tüm hazırlıklarını tamamlayarak, 26 milyon Hazır Kart’lı müşterisine 1 Nisan 2010’dan itibaren tüm iletişim hizmetlerini birim ücreti olarak TL üzerinden vermeye başladı. Turkcell, ayrıca bu değişikliği müşterileri için bir fırsata çevirerek, avantaj dolu bir kampanyayı da müşterilerinin beğenisine sunuyor.

“TL Yükle, TL Kazan” kampanyası ile birlikte, 1 Nisan tarihinden itibaren 30 TL karşılığında Avantaj Kart yükleyenler 30 TL, 50 TL karşılığında Süper Kart yükleyenler 50 TL kazanacak. Üstelik hediye TL’leri tam 1 ay boyunca Turkcell’liler ile konuşurken kullanabilecekler.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, yeni kampanyaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “26 milyon Hazır Kartlı müşterimizi kesintisiz ve en rahat şekilde kontörden TL’ye geçirmeyi amaçladık ve geçişimizi başarıyla tamamladık. Sistemde 10.000’e yakın geliştirme yaptık. 1 Nisan itibariyle müşterilerimizin cebindeki kontörler değer kaybetmeden hatlarına TL olarak yüklenecek. Kontörden TL’ye geçerken en şeffaf iletişimi yürütüyoruz. Müşterilerimize TL tarifelerini erkenden ilk biz duyurduk. Kontörden TL’ye geçişle birlikte sadece Turkcell olarak biz müşterilerimize her görüşme sonunda hem aldıkları hizmetin kullanım tutarını, hem de hesaplarında kalan TL tutarını göndereceğiz. Böylece Turkcell müşterileri kullanımlarını daha da rahatlıkla takip edebilecek ve hesaplarını bilecekler” dedi.


Kampanyadan nasıl faydalanılacak

1 Nisan-30 Nisan tarihleri arasında kayıt yaptırılabilecek kampanyaya katılmak için, HEDİYE yazıp 7474’e ücretsiz SMS göndermek yeterli olacak. Kaydın gerçekleştiğine dair bilgilendirme mesajı ulaştıktan sonra, müşteri 30 TL’ye Avantaj Kart yükleyip 30 TL ya da 50 TL’ye Süper Kart yükleyip 50 TL kazanacak. Sonrasında Hediye TL’ler hatta yüklenecek ve hemen sonrasında hediyelerle konuşmak mümkün olacak. Tüm tarifelerdeki Hazır Kartlı müşteriler bu kampanyadan Nisan sonuna kadar 1 kereye mahsus olmak üzere faydalanabilecek.


İlk TL kartı Turkcell İletişim Merkezi’nde satıldı

Kontör-TL dönüşümünün hayata geçmesi ie birlikte ilk yeni TL kartını, 1 Nisan sabahı Atatürk Havalimanı’ndaki Turkcell İletişim Merkezi’nden Selçuk Ergüleç satın aldı. Havalimanındaki araç kiralama şirketi çalışanlarından Açık Öğretim Üniversitesi öğrencisi Selçuk Ergüleç eski sisteme göre 150 kontöre denk gelen 30 TL’lik Avantaj Kart satın alarak, “TL Yükle, TL Kazan” kampanyası ile de 30 TL’lik daha konuşma hakkı kazandı. TL yüklenme bilgisi anında telefonuna SMS ile ulaşan Şelçuk Ergüleç “Turkcell’e teşekkür ederim. Kartımı aldığımda yeni kampanya ile 30 TL’lik bir konuşma hakkı daha hediye edildi. Kontör-TL geçişi bakiyemi takip etmemi kolaylaştıracak” dedi. Tüm GSM sektörü için kontör-TL dönüşümünün hayata geçişini göstermesi açısından önemli olan ilk satış için Turkcell Bireysel Müşterilerden Sorumlu Pazarlama Bölüm Başkanı Burak Sevilengül de hazır bulundu.


 
Yukarı Alt