Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin şifreli maç yayıncılığına TRT'nin son vermeye hazırlandığını açıkladı.

TRT'nin maç yayınlarına talip olduğunu belirten Şahin, şifreyi kaldırıp açık yayıncılık yapacaklarını söyledi.

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, bugünün TRT'sinin dünün TRT'sinden çok farklı olduğunu belirterek, 'Çünkü bu teknolojik çağı yakalamış yayıncılık gelişmelerini izleyen ve rekabet eden bir TRT'yiz' dedi.

Şahin, TRT Genel Müdürlüğü'nde, gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle yaptığı sohbet toplantısında, günümüzde TRT'nin sadece Türkiye'deki medya ile değil, dünya medyalarıyla da rekabet etmek istediğini söyledi.

Şifreyi kaldırıp açık yayıncılık yapacaklarını belirten Şahin, "Maç yayınlarının şifresiz, açık yapılmasından yanayım. Bu konuda çalışma yaptırıyorum. Arjantin modelini inceletiyorum" dedi.

- Resim Silinmiş.TRT- Resim Silinmiş.

Umarım TRT de olur artık. :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Majestic demiş ki:
Trt kesin ihaleyi almışmı sadece sözcüklerden mi ibaret?Çok zor bu olayın bu hale gelmesi ama umuyorum bu sisteme döner.^^
İhale seneye yapılacak ama yorumların %95e yakını TRT'nin ihalede rakipsiz olduğu yönünde...Ama TRT'nin söylemlerimden anladığım kadarıyla maçların şifreli olarak yayınlanması da olanak dahilinde...Bekleyip göreceğiz... :starving:

Fre3sTyLe demiş ki:
İhale seneye yapılacak ama yorumların %95e yakını TRT'nin ihalede rakipsiz olduğu yönünde...Ama TRT'nin söylemlerimden anladığım kadarıyla maçların şifreli olarak yayınlanması da olanak dahilinde...Bekleyip göreceğiz... :starving:
Karasal'dan çıkmadan yapamaz bence ve karasal'dan çıkarsa fazla kar elde edemez diye düşünüyorum.

Yahu TRT kimseden para toplamayacaksa şifresiz yayınlayacaksa bu LİG in parasını kim ödeyecek?
Vergilerden geçirmesinler sonradan!

Yukarı Alt