Beyler ben telefonu değiştireyim diyorum.Turkcellden alsak telefonu sitesinden gördüğüm kadarıyla ayda 60 liraya interneti facebooku cartı curtu içinde 12 ay içinde bitiyor.Size soracağım yani güvenli midir bu?60 tl diyip sonra şu da bu da vardı diye 100 liraya falan çıkar mı :D Bu şekilde telefon falan alan varsa anlatabilirlerse sevinirim ^^ Bu arada istediğim telefon Galaxy Ace.İyi telefon mudur?

Xperyon

Bilgiliyim
Hacı bence tahüütlü ise ki kesin öyledir sakın alma sana bir telefon parasını kitliyor ve tabiki ekleride var koşullu faturalı hat aldırıcaklardır onunda tarifeleri vs vs. ve böylece fiyat 100-120 ye vuruyor zaten :)

Faturalı hat gerekli değil.Hazır kart içinde var zaten kampanya da bilgi edineyim işte :)

Takımı
Besiktas
Kardeşim benim t20 almıştım ben ilk aldığımda memnundum sonra marketi falan iyice anlayorsun şuan angry birdste bile kasıyor turkcelin telefonunu alma tabi bence sen bunu sormadın ben yeni kalktım ondan yanlış anladım
dediğin ordan mesela s2 alıcan telefon normal fiyat ile ayda 40 lira ise turkcellde 70 lira interneti falan var içinde o interneti falan kullanacaksan al derim bi problem olmaz hatta çok kampanyalı bişey al işini görsün

Takımı
Seçiniz...
Mirage demiş ki:
Beyler ben telefonu değiştireyim diyorum.Turkcellden alsak telefonu sitesinden gördüğüm kadarıyla ayda 60 liraya interneti facebooku cartı curtu içinde 12 ay içinde bitiyor.Size soracağım yani güvenli midir bu?60 tl diyip sonra şu da bu da vardı diye 100 liraya falan çıkar mı :D Bu şekilde telefon falan alan varsa anlatabilirlerse sevinirim ^^ Bu arada istediğim telefon Galaxy Ace.İyi telefon mudur?
Vallahi ben iphone4 ve iphone3gs aldim 4'ü kendime aldım hiç o fiyatın üstüne çıktığını görmedim.Ama iphone3gs'de baya bi çıktı o da annemin faturalı olup sms yollasamasından dolayı sms başına 40 kuruş gittiğinden oluyor.Bana artmadı sana bilemicem hakkında söylentiler çıktı Onurlar tarafından
Cenabet diye :P
ondan :twisted: :mrgreen:

Ben 2 yıl sözleşmeli turkcell t10 almıştım babamın hattının üstüne, ek olarak 10tl para geliyor her ay.Ama alacaksan sözleşmeli alma sonra pişman olursun şahsen ben bunu aldığıma pişman oldum, faturasını hala ödüyoruz ve telefon eskidi artık hiç bir işime yaramıyor :D

Ya gidipte 36 ay falan taksit yapmayacağım zaten yaparsam 12 ay yaparım bir an evvel biter.Yaparsam tabii :D

Xperyon

Bilgiliyim
Usta benim tavsiyem hiçbir operatörden alma tahüütlü başına bela olur.Sana sunulan tarifeler zamanla değişip fiyatları artıyor bunuda bilmiş ol yani o fiyat listesi epey kabarıyor anlıyacağın. :coffee:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Turkcelle guvenmeyin abi. 1 yillik sozlesme imzaladik yillik fatura yaptim aylik 45tlye. Adamlar kafalarina gore iptal etmisler sozlesmeyi her ay 30tl fazla geliyor fatura. Musteri hizmetlerini aradim ters konusuyorlar. Dava acma hazirligindayiz. Turkcell batacak mi? Veya oradan gelen para cok mu isime yarayacak? Hayir. ama en azindan hakkimizi arayacagiz.
Hacilar vodafone ftw

Takımı
Besiktas
Mirage demiş ki:

Yanılmıyorsam 12 aylık eski türkselli olman lazım.. Eğer değilsen vermezler. Ve bu 12 aylık süre zaafında 5 aylık faturalarının toplamı 350 tl yi geçecek. Böyle bişeydi

Aspirer demiş ki:
Mirage demiş ki:

Yanılmıyorsam 12 aylık eski türkselli olman lazım.. Eğer değilsen vermezler. Ve bu 12 aylık süre zaafında 5 aylık faturalarının toplamı 350 tl yi geçecek. Böyle bişeydi
Faturalı için öyle.Hazır kart için var mı böyle şart bilmiyorum ama soğuttular zaten beni sağolsunlar bu turkcell işinden :D Peki Ace nasıldır kullanan var mı?Telefonu yorumlasanız.

Takımı
Besiktas
Şahsi olarak; Alma inan bana AOS'dan soğutur seni 2.2 froyo yavaş bi telefon 150 küsür MG telefon belleği var ben Kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var.

Takımı
Besiktas
Telefonda seçiminiz HTC olsun arkadaşlar. Fazla yaygın değil türkiyede ama hem sağlam hem hızlı hem kullanışlı telefon yapıyorlar.. Bkz; HTC Sensation 1.2 GHz Dual Core kullanıyorum İphone,Samsung,LG eline su dökemez

Up up beyler şimdi de Wildfire S gördüm.

Siz bana en iyisi maksimum 600tl bi telefon önerin bir zahmet :D Kararsız kaldım çünkü

Takımı
Besiktas
Mirage demiş ki:

Siz bana en iyisi maksimum 600tl bi telefon önerin bir zahmet :D Kararsız kaldım çünkü
Sen max ama en max verebileceğin fiyatı söyle kardeşim 600ü geç

frityus demiş ki:
Mirage demiş ki:

Sen max ama en max verebileceğin fiyatı söyle kardeşim 600ü geç
600 maksimum bro o kadar para dökemem telefona -.-

Yukarı Alt