joysro

r1

Kayıt
28 Ağustos 2018
Mesajlar
2
Beğeniler
0
05.09.2018
fizy İstanbul Müzik Haftası


6 günlük müzik ziyafetini kaçırmamak için 6 önemli sebepEylül ayına damgasını vurmaya hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek popüler kültür festivali “fizy İstanbul Müzik Haftası”, 18-23 Eylül tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek.


Konserler, paneller, söyleşiler ve imza günlerinin yer alacağı 6 günlük müzik ve kültür şölenini kaçırmamak için 6 nedeni sizler için derledik.


1- Konserden daha fazlası bu festivalde

Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan müzik haftası, aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek popüler kültür festivali olarak kayıtlara geçecek. Altı gün boyunca popüler kültürün dünü, bugünü ve geleceğini mercek altına alacak paneller, söyleşiler, imza günleri, performanslar ve birbirinden özel konserlerle fizy İstanbul Müzik Haftası’nda her kesimden müzikseverler buluşacak. Yani bir konserler dizisine değil, bir kültür festivaline hazırlanın.


2- Efsane isimlerle buluşmaya var mısınız?

Türkiye’nin en önemli değerleri, efsanevi müzisyenler Ayhan Sicimoğlu, Bülent Ortaçgil, MFÖ gibi isimlerin yanı sıra Alper Erözer, Athena, Baran Bayraktar, Bengü, Ece Seçkin, Edis, Emre Altuğ, Gökcan Sanlıman, Kalben, Kenan Doğulu, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ömür Gedik, Simge Sağın, Teoman ve Tuna Kiremitçi gibi isimler müzikseverlerle buluşacak. Yani kısaca günün her anında duyduğumuz sesleri canlı canlı izleyebilmenin en kısa yolu fizy İstanbul Müzik Haftası olacak.


3- Avrupa’nın en popüler isimleri İstanbul’da

fizy İstanbul Müzik Haftası, aynı zamanda dünyaca ünlü müzisyenleri de Türk izleyicilerle Zorlu PSM’de buluşturacak. Norveçli söz ve beste yazarı, indie folk/pop sanatçısı Erlend Øye & La Comitiva, Peter Kruder ve Richard Dorfmeister’ın ortak projesi Kruder & Dorfmeister eşsiz performanslarını Türk müzikseverlere sergileyecek. Yani İstanbul, bir kez daha kültürlerin buluşma noktası olacak.


4- Müziğin geleceğine yön veren paneller

18-21 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek heyecan verici fizy İstanbul Müzik Haftası’nda sanatçıların ve alanının öncü isimlerinin katılımıyla konsept paneller yapılacak. “Kent ve Müzik” başlığında Şehirde Caz, DJ’lik ve Elektronik Müzik, Türkiye’de Hip Hop Kültürü; “Teknoloji ve Müzik” başlığında 21. Yüzyılda Plak, Remiks Kültürü, Ölümsüz Müzik Klipleri; “Dünya ve Müzik” başlığında 90’lar, Müzikle Yaşayan Filmler, Klasik Müzik; “Endüstri ve Müzik” başlığında ise Marka-Celebrity İlişkisi, Jingle Değil Reklam Müziği ve Müzikte Sektör Bilinci gibi panellerle popüler kültür, müzik çerçevesinde mercek altına alınacak.


5- Gündemi kaçırmayı kim ister ki!

Türkiye’nin en genç ve dinamik müzik platformu fizy’nin dinamizmi, fizy İstanbul Müzik Haftası’na da damga vuracak. Konserler öncesinde, Türkiye’de yılın müzisyenlerinin ödüllendirileceği çok özel bir gece yaşanacak. Ertesi günün gündemini kaçırmak istemeyenlerin festivali kaçırmamasını öneriyoruz.


6- En iyilerin imzası var

Türkiye’nin ilk ve tek popüler kültür festivali çok önemli paydaşların buluşmasıyla hayata geçecek. Yenilikçi teknolojilerle Türkiye’de dijital müziğin kurallarını yeniden yazan fizy’nin sponsorluğunda müzikseverlerle buluşacak olan fizy İstanbul Müzik Haftası’nın organizasyonunu ise Atlantis Yapım, Zorlu PSM ve SM Production Group üstleniyor. Tüm haftanın ev sahibi ise Türkiye’nin en önemli konser mekanlarından biri haline gelen Zorlu Performans Sanatları Merkezi olacak.Altı gün boyunca birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak fizy İstanbul Müzik Haftası’nın biletleri, Zorlu PSM, Biletix gişelerinde ve biletix.com üzerinden satışta…
 
Yukarı Alt