1000. mesajımı hayırlı bişi icin atıyım dedım mucX

(TÜRKİYE)
Türkiyede Yasıyorum.1024(kb) hızınde int baglantım İle Download’ımı 1.24 kb ile yapıyorum.
Günde ortalama 25-26 kez internetim gider.4 gb lık sabit kotam kullanmadıgım halde her zaman 8 gb gelir.Ne Mutlu Turkum Diyene .

(FRANSA)
-Resim Silinmiş.
Abiler bu resimi ben çektim fransadan . Biraz daha araştırdım, Buldum ki ben wireless ( wifi = yani kablosuz ) baılanıyormuşum. Kablolu 100mgbit/s ve bu 30 € aylık kota mota yok ve ayrıca 100 ülkeye bedava telefon ve sınırsız konuşabildiğimii söylemeyi unutmuşum. Bu digiturk gibi olan şeyde isterseniz bakın Canal+. Süper bişi burdaki ligtv tarzı kannalar var.

şaka gibi değilmi ? Evil or Very Mad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya bu Fransdan yazan adam ınternet firmamız sureklı bızı arayıp ısteklerımız soruyor dıo
bunun Turkısh versıonu ıse bız onları arıyıp hâl hatır soruyoruz dımı arkadaslar :lolmuch: :mrgreen:

BøBa demiş ki:
Pauhauha :lolmuch:

50 megabit netim olsa 10 dk da wow indirip ondan sıkılıp 5 dkda cabal indirip ondanda sıkılıp 3 dkda knight indirip indirdime pişman olup sroya geri dönerdim hmm
Razz Razz
Telekom bu işte kafamgirsin.net

BøBa demiş ki:
Pauhauha :lolmuch:

50 megabit netim olsa 10 dk da wow indirip ondan sıkılıp 5 dkda cabal indirip ondanda sıkılıp 3 dkda knight indirip indirdime pişman olup sroya geri dönerdim hmm
zuahahahhahah süpersin puahahahahhahazhahzhahz :mrgreen: hmm

SonSAHNE

Bilgiliyim
bi oyunu 1024 lükle 5 saatte indiriosam adamlar 3 dk da indirir. süper olurdu :lol: türkiyede oyun sektörü batardı :lol: zuhahah herkes netten indirsin süper olur :lol: hem böle olursa millet online oyunlardan para kazanmaya başlıcak ve bizim için çok çok fazla alternatif :lol:

Yukarı Alt