Arkadaşlar FuRqaNJaN adlı kişi tarafından master YxL soyulmuştur.Tebin oyuna girdim ve gördüğüm şeye inanamazsınız.
Bakın:
- Resim Silinmiş.

Not:Bu konuyu açmamın sebebi sizde aynı hataya düsüp bu çocuklara inanmamanız.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
olayı bilip bilmeden yargılama istersen :@ sor bakalım YxL rahat durmuş mu?gelmişsin buraya konu açıyorsun

ya bide o adama sorun bakalım adam ecsroda 64 lwl charımı çaldı benim yapabileceğim bişey varmıydı o çaldı bende soydum yapabileceğim bşi yok o çalmasa ben meraklı deilim kimsenin charını soymaya bana bi zararı dokunmayana benim hiç bir şekilde zararım dokunmaz

stalebug demiş ki:

Not:Bu konuyu açmamın sebebi sizde aynı hataya düsüp bu çocuklara inanmamanız.
bna çocuk diyorsun sen kaç yaşındasın eğer ben çocuksam bi gün yüz yüze görüşüp adam akıllı konuşalım

FuRqaNJaN demiş ki:
ya bide o adama sorun bakalım adam ecsroda 64 lwl charımı çaldı benim yapabileceğim bişey varmıydı o çaldı bende soydum yapabileceğim bşi yok o çalmasa ben meraklı deilim kimsenin charını soymaya bana bi zararı dokunmayana benim hiç bir şekilde zararım dokunmaz
Hani kanıtın :) o çocuk char soymaz sizin gibi onursuz değildir çok delikanlı bi çocuktur yani kendini aklamak için böyle şeyler yapma o yalanlarınıda çıkarırım bida bu foruma giremezsin bile anladın mı ?

belkıde benide soyanda budu.Nereden biliyosunuz.inş. orda ismi geçen nicklerde +7 glavie görürüm.O zaman soyulma nasıl oluyomuş gorurler.

stalebug demiş ki:
FuRqaNJaN demiş ki:
Hani kanıtın :) o çocuk char soymaz sizin gibi onursuz değildir çok delikanlı bi çocuktur yani kendini aklamak için böyle şeyler yapma o yalanlarınıda çıkarırım bida bu foruma giremezsin bile anladın mı ?
Delikanlılıkla alakası yok adamın aklına bı defa gırdıyse yapar.

DeJ@Vu demiş ki:
stalebug demiş ki:
FuRqaNJaN demiş ki:
Delikanlılıkla alakası yok adamın aklına bı defa gırdıyse yapar.
Yapmaz benim etrafımdakiler !

Fre3sTyLe demiş ki:
FuRqaNJaN demiş ki:
olayı bilip bilmeden yargılama istersen :@ sor bakalım YxL rahat durmuş mu?gelmişsin buraya konu açıyorsun
Charı soyulmus hiç bir rahat durmamazlık bunun sebebi olamaz.Rahat durmadın dıye soydum denır mı hıc bu serefsız emek hırsızlarına

sni durmadan rahatsız etse cahrını çalsa sende aynını yapmaz mısın??

Fre3sTyLe demiş ki:
FuRqaNJaN demiş ki:
Charı soyulmus hiç bir rahat durmamazlık bunun sebebi olamaz.Rahat durmadın dıye soydum denır mı hıc bu serefsız emek hırsızlarına
çok haklısın kardeşim bide pis pis yazmıssın oraya snki gurur duyuyomssn gbi !

hiç biriniz bşi bilemden konuşuyosunuz adam benim ecsrodaki charımı çaldı diorum ispatlıycakmışın ispatla ayrıca ben fembria yı bırakılı 6 7 aycak sjsro açılıdıından beri oynamıorum ayrıca ben o şerefsiz gbi emek hırsızı deilim bu arada o charın sahibi yüksel deil ekrem die bi şerefsiz di yüksel olsa öle bşi yapmaz zaten ayık ol oke charı çaldına dair 50 tne şahit var neyse uraşmıcam ben fembria yı bıraktım herkeze ii oyunlar beni bilen bilir

Bilip Bilmden Konusmayın...
Furkanjanı 2 sendır tanıyorum sındıye kadar Hic bır Yanlısını Gormedım Bılıp Bılmeden Iftıra Atmayı Cok sevıyosunuz herhalde... Adamın ECsroda Carını Calmıs Oda carını Soymus.
Stalebug@
Stalebug bilip bilmeden konusuyosun ...

LetheVaLente76 demiş ki:
her zaman bi charı 1 kısı kasar arkadasım yok suymus buymus 2-3 kasılmaz sonucuda böyle olur ...
+1 bu arada bende fembria ya geri dönüyorum TheOthers'ta yer varmı ?

Yukarı Alt