h&a

rank8
Wloody demiş ki:
h&a demiş ki:
simdi [GM] türklerden cikti güzelde..kendi adimiza sevinmeliyiz...Ama neden bu kadar ülke varken türklerden sectiler?Acaba bu oyunda yabancilar Türkleri istemezken joymax Türklerden ve Türkiyeden [GM] seciyorlar..Benim cok garibime gitti dogrusu...Sevinmedim degil cok sevimdim sonra bir o kadar da düsündüm ....O zaman hadi hayirli olsun cümlemize.Ayrica sanmiyorum [GM] in sadece Türklere torpil gecmesi söz konusu olamaz dimi :think:
farkında isen Malazgirt(TR) geldi o kadar yabancı ülke varken Türkçe Dil geldi o kadar Yabancı Dil varken Demek ki Türklerde Bi Özellik var :wink1:

Demek ki en cok parayi biz harciyoruz.. :wink1: bunlar bosyere bizim kara gözümüze kara kasimiza birseyler vermezler

yinede.. fazla uzatmim coooooook memnun oldum hayirli olsun

h&a demiş ki:
Wloody demiş ki:
h&a demiş ki:
simdi [GM] türklerden cikti güzelde..kendi adimiza sevinmeliyiz...Ama neden bu kadar ülke varken türklerden sectiler?Acaba bu oyunda yabancilar Türkleri istemezken joymax Türklerden ve Türkiyeden [GM] seciyorlar..Benim cok garibime gitti dogrusu...Sevinmedim degil cok sevimdim sonra bir o kadar da düsündüm ....O zaman hadi hayirli olsun cümlemize.Ayrica sanmiyorum [GM] in sadece Türklere torpil gecmesi söz konusu olamaz dimi :think:
farkında isen Malazgirt(TR) geldi o kadar yabancı ülke varken Türkçe Dil geldi o kadar Yabancı Dil varken Demek ki Türklerde Bi Özellik var :wink1:

Demek ki en cok parayi biz harciyoruz.. :wink1: bunlar bosyere bizim kara gözümüze kara kasimiza birseyler vermezler

yinede.. fazla uzatmim coooooook memnun oldum hayirli olsun
oyunun %80ini Türkler dolduruyor olacak o kadar :rolleyes1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
meLankoLiq demiş ki:
acaba nickini [GM]TrowZeeN mi yapacak :P Çok sevindim yav hayırlı olsun :kalp:

işte bak bu güzel bir yorum acaba nick ne olacak harbiden ahaha anket açalım :P

[GM]Turco :mrgreen:

Xplosive

Bilgiliyim
Vay anasını helal olsun diyorum gm hayatında da başarılar diliyorum. :muck:

Eğer arkadaş anlaşmayı yaptıysa hayırlısı olsun. Lakin ben gözümle görmediğim bir şeye inanmam.

PS: Karşıt görüşlü insanlara karşı tavrınızı değiştirmenizi tavsiye ediyorum. Böyle bi bilgilendirme türü yok. İnanmıyorsa inanmıyordur. Ayrıca inanmıyorum da dememiş Legend. Kısaca kesin olmayan bişey demiş. BUrda kendisine hak veriyorum. Asıl problem haberin yayınlanışı. Yani içeriğindeki hatalar. Başlık; türk GM seçildi. Türk GM falancı... denmiş. Sonra haberin içeriğinde "bilgiler kesin olmamamkla birlikte..." diye devam edilmiş. Sonra "hayırlısı olsun Türk GM seçildi" denmiş. Bunalara biraz dikkat edilse bu sorun yaşanmazdı bence. Ama asparagas bir haber değil onu söyleyebilirim. Çünkü bahsi geçen kişi açıklamasını yapmış. Eğitimden falan bahsetmiş. Yani ne diyelim hayırlısı olsun. Tartışmayın tebrik edin derim ben. :headbang:

Tebrik ediyoruz GM seçilen arkadaşı. Extraloob.Com ne zaman yalan haber yayınlamış. 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pessimistt demiş ki:
hayırlı uğurlu olsun eğer bu GM haberi kesinleşirse
zaten Trowzen ufak ufak bişeyler ima etmişti :lol:

biz haberi 11 kasımda vermiştik zati http://www.extraloob.com okuyucuları için türk gm seçileceği eski bir haber sadece kim olacağını bilmiyorduk onu da öğrenmiş olduk :muck:

haberler doğrudur mustafa gm lik egitimine gidecek 6 aylık bir kurstur bu yaklaşık 5000$ maaşı olacak ama bunlar tabi kademe kademe olacak hemen al sana gm lik die bişe yok en az 2 yılımız alır mustafa kardeşimi her zaman desteklediğim gibi SEN HER ZAMAN FAVORİSİN MUSTAFA :d

Bende yorum getirmişim fakat tebrik etmemişim :roll: sry.

En içten dileklerimle tebrik ediyorum. Bu yolda sana başarılar. Umarım biran önce herşey netlik kazanır ve tüm sisperdesi aralanır :thumbsup:

Yukarı Alt