1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Türk Defilesinde Bir Dünya Starı


 1. Brooklyn

  Brooklyn Buralıyım

  Kayıt:
  30 Eylül 2008
  Mesajlar:
  3.757
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Talebe
  [​IMG]

  Paris'te yapılan "Pret a Porte" (Hazır Giyim) fuarına Türk modacı Özlem Süer damgasını vurdu. Porte de Versailles salonunda düzenlenen fuar, Özlem Süer defilesiyle başladı.


  Defilenin en büyük sürprizi ise, Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Jessica Simpson'un podyuma çıkması oldu. Simpson defilenin sonunda Süer ile podyuma çıkarak büyük ilgi çekti. Özlem Süer defilenin ardından AA'ya yaptığı açıklamada, Fransa hazır giyim federasyonunun daveti üzerine bu fuara katıldığını ve 2010 ilkbahar-yaz koleksiyonunu tanıttığını söyledi.

  Süer, Jessica Simpson'un defilesinde podyuma çıkmasını ise şu sözlerle anlattı: "Kreasyonlarımı takip ettiklerini ve Amerika'da bir televizyon kanalında yayımlanacak "Price of Beauty" programının çekimleri için benim modellerimi giymek istedikleri söylediler. Görüşmelerimiz üzerine bu defiledeki kıyafetleri denemek istediklerini ve defilemde podyuma çıkmak istediklerini belirtti. Bu benim için büyük bir sürpriz oldu. Burada 7 kıyafetimi beğendi ve bunlardan biriyle podyuma çıkmaya karar verdi. Kendisi ve ekibinin ilgisinden anladığım kadarıyla Jessica ile bundan böyle beraber birtakım projelerimiz olacak." Fuar pazartesi gününe kadar devam edecek.