DuMbLoDoRe demiş ki:
Çok feci yaw bunlar hep o kahrolası abd nin eseri dünya çok iğrençleşiyor beyler bilmem farkındamısınız

Beter olsun diyen arkadaş eğer sen doğuda yaşayıp sana iş imkanları verilememiş ulaştırılamamış olsaydı seninde düşeceğin hal buydu koçum bence ibret alınması gerekilen bir resim
Ewet Dunya CirkinLesiyor sana KatıLıyorum.. Ancak gercekten beter olsunLar.. Insanların nerde yasadıgı onemLi degil, Ne yaptıkLarı onemLi... Her birey kendinden sorumLudur... Dogu sehırlerınden Nice InsanLar cok ii konumlara kadar ilerlemistir...!!!
Ulkemizi Dogu-Batı şeklinde yorumlamak cok yanlış... ılk bölücügü biz kendi ıcmızde yapmıs oluruz... once bu zihniyeti degistirmek Lazım...!!!

Ben ce onu yapan insan olamaz siz burda onları tebrik etmişsiniz ama bence bunu yapan insan değil onu yapanların Şuan gazzedeki insanalara aynını yapan israil askerlerinden bi farkı yok.....

Takımı
Fenerbahce
okeytocum demiş ki:
işte bu head shot yapmışlar süper ?!!!!!!!
biz türküz bu vatanı kimse bölemez !!!
eet kardeşim katılıyorum ama bazı içten bölmeye çalışanlar var onlarda kaybolsa veya etkisiz hale getirilse güzel olcak

alkas5311 demiş ki:
Ben ce onu yapan insan olamaz siz burda onları tebrik etmişsiniz ama bence bunu yapan insan değil onu yapanların Şuan gazzedeki insanalara aynını yapan israil askerlerinden bi farkı yok.....
israilin sivil halka yaptığı katliamdır ama senin gibi cücük beyinliler aradaki farkı anlamıyor....

beyler bunları pkk lıların kendileri yapıp Mehmetçiğin üstüne atıolar

inanmayın sakın

Mehmetçikler Müslüman veMüslümanlar böyle bir vahşet yapmazlar

Beter olsun serefsizler
pkknın ölüsü leştir silahı kelesştır dirisi kalleştir anası beleştır gel yerlestır aq

Yukarı Alt