Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

DnA

rank8
ellerine sağlık yanlız birşey sorucam skilleri 1 2 3 4 5 e basarak mı kullanıyo ?

N0F3AR

Tanınıyorum
Helal olsun wallaha Bir Tup klasiği daha Razz Ellerine sağlık kahvekeyfi popcorn

fbli69 demiş ki:
tam olarak ne ile ve ne işe yarıo Surprised Confused
isrobotun cracklisi nubot helper fln dahil edilmis gibi gozukuyo ama tam detayli bi bilgi verilse daha guzel olurdu eline emegine saglik tup

Ya bu program nubot helper ın harita chat saat vb işe yaramaz şeylerin eklenmiş haline benziyo dogrumu tüp eger bu zamna kadar geliyo geliyo turka bot geliyo dediginiz şey buysa yani :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tup gelse bir de tutorial hazırlasa bunun için tüm sorulara cevap olurdu ne güzel böyle çok askıda kalmış Rolling Eyes

A

Anonymous

Guest
unique çıktıgında uyararak alarm vermesi çok iimiş hemde çıkış saatlerinide kaydediyo bunu sevdim işte bunuda tbota yapsalar cok ii olur

O VİRÜS DEİL DOSTUM Auto it İle Yapıldıgı İçin Virüs Olarak GörünüyoR!!! Bi De Deneme Sürümü Bu Yani Turkamod Çıkmıs sayıLMas

DnA

rank8
tub bu forumda paylaşım yapan en güvenilir isimlerdendır ayrıca site sahibidirde onda yamuk olmaz Wink extraokk

çalışması için önce crack i açın sonra turkamod u çalıştırın açılır(bilmeyenlere diyorum)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt