Benim bir abim var telekom da çalışıyor sordum ona bu ttnet neden bu kadar yavaş 8mbit internetimiz var fakat 2 mbit kullanıyoruz dediki;
ttnet kabloları fiberoptik yapıcak yani bağlantı hızı maximum seviyede tutulacak,adana ve bazı illerde başlamışlar yakında bütün türkiye deki kablo hatları fiberoptik olacakmış onun için acele karar vermeyin 3-4 ay içerisinde değişiklik olmazsa değiştirmek isteyenler değiştirsin.

ps:Benim görüşüm bu düzce telekomda çalışan bir abimizden öğrendim. :kalp:

adana ve sakarya neden ? Türkiye'nin kalbi istanbul istanbuldan başlasalarya :lol:

ha gecti ha gecicek diye diye bu zamana kadar devam ettim ttnete hakkaten bazen sabırları zorluyor hızıyla o yüzden önümüzdeki salı uydunete gecicem ben bişey yapıcaklarını zannetmiyorum arapların sağı solu belli olmaz :detective:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne fibermiş bir döşeyemediler gittiler gelirse güzel olacaktır lakin hız 8mbit 3.dünya ülkesi statüsündeyiz.

Ttnet in fiber döşemesi gibi bi durum yok, ama varolan bakır kablo tesisatında iyleştirme ve yeni bir teknoloji kullanılarak(Alcatel işbirliğyle) çokdaha yüksek hızlar hedefleniyor.. olay bundan ibaret....
Bunun da ne zamna sonuçlanacağı tam belli değil 2011 de tamam diyorlar ama bellide olmaz.. TTnet bu ne yapacağı belli olmaz :wink1:

Yukarı Alt