ben ttnet 1mbit limtsiz kullanıcısıyım 45lira ödyrm.ttnet netlimtsizle bir farkı yokmuş oda 49 lira ama işlevi büyük 15gb kadar dior 15gb ı geçeceğimi sanmıyorum
-öncelikle sizce geçmelimiyim
-birkaç yerden duyduğum kadarıyla ilk ay geçince 104lira oluyormuş bu dğrumu
-bide adsl hattım 8mbiti dstekliyormu nerden anlayabilirim(ilerde sorun çıkmasın)

Takımı
Galatasaray
emrekaraa demiş ki:
ben ttnet 1mbit limtsiz kullanıcısıyım 45lira ödyrm.ttnet netlimtsizle bir farkı yokmuş oda 49 lira ama işlevi büyük 15gb kadar dior 15gb ı geçeceğimi sanmıyorum
-öncelikle sizce geçmelimiyim
evet geçmelisin
-birkaç yerden duyduğum kadarıyla ilk ay geçince 104lira oluyormuş bu dğrumu
saçmalık
-bide adsl hattım 8mbiti dstekliyormu nerden anlayabilirim(ilerde sorun çıkmasın)
bulunduğun bölgedeki müdürlüğe gitmen gerek
ps:senin bölgeni bilemem ama bizim bölgede sistem oturmadığı için hız düşüşü yaşanmıyor henüz :mrgreen: geçen ay 200GB download yaptım hız hala aynıydı şu anda 60 70 lerde download bu ay rahatım :curtain:

valla ne yazıkki müdürlüğe falan gidemem:S bbam ben uğraşmam dio ben öle bir müdürlük olduğunuda yeni duydum:D
ama söliyim ben sana istersen adana çukurova huzurevleri mah.:D blki bulabilrisin die şimdden tşkrlr

bence direk geç...ben kullanıyorum ve memnunum.15 gb yi geçince fiyat yükselmiyo ayrıca ilk 6 ay 29 tl, 15 gb yi geçince hız 512 kbps ye düşüyo ama kimsede düştüğünü görmedim.. şahsen benim 150 gb den sonra falan düşüyo .. indirme hızım 900 kbps ..

Yukarı Alt