Çeviri: spartiate

Altyazı: Türkçe altyazı gömülüdür. (Son zamanlama, gömme ve düzeltmeler bana aittir.)

Kategori: TV Serisi

Yayım Tarihi: 2005

Tür: Macera, Fantastik, Doğaüstü Güçler, Romantizm

Bölüm Sayısı: 26

Tanıtım

Clow ülkesinde yaşamakta olan prenses Sakura ve arkeolog Syaoran, çok samimi çocukluk arkadaşıdırlar. Bir gün Syaoran'ın kazı yapmakta olduğu harabeden gizemli bir güç, Sakura'nın bir çift kanat sahibi olmasını sağlar ve onu kendisine doğru çeker. Syaoran tarafından Sakura, son anda kurtarılır ancak kanatlarındaki tüm tüyler dağılır.

Ülkenin rahibi Yukito, tüylerin değişik dünyalara dağıldığını ve her birinin Sakura'nın kalbinin birer parçası olduğunu, eğer bulunamazlarsa Sakura'nın hayatının tehlike altında olduğunu söyler. Bunun üzerine Syaoran; ne pahasına olursa olsun Sakura'yı kurtaracağını söyler ve ikili Yukito'nun son gücü ile boyut cadısının yanına yollanır.

Sakura ve Syaoran'a, burada güler yüzlü büyücü Fye ve acımasız samurai Kurogane katılır. Her birinin geliş nedeni farklı olsa da amaçları aynıdır: dünyalar arası yolculuk yapmak... Boyut cadısı Yuuko, her birinden en değerli olan şeyini ister; ancak Syaoran'dan istediği belki de en ağırıdır; Sakura'nın Syaoran'la ilgili anılarını ister, seyahat etme karşılığı olarak... Syaoran, çok büyük bir bedel olmasına karşın Sakura'yı kurtarmak kabul eder. Bunun üzerine Yuuko, dünyalar arası geçiş yapmalarını sağlayacak olan Mokona adlı sihirli yaratığı onlara verir ve maceraları başlar ...

Hikaye çoğu farklı rollerle karışımıza çıksa da Clamp'in daha önceki hikayelerinden pek çok karakteri içinde barındırıyor; ayrıca Clamp'in Tsubasa ile beraber yayınlamakta olduğu xxxHolic ile paralel gitmekte.
(Anime.gen.tr'den alıntıdır.)

Bölümler!

Bölüm - 01 Kaçınılmaz Karşılaşma
Bölüm - 02 Savaşacak Güç
Bölüm - 03 Kötülüğü Yok Eden Kılıç
Bölüm - 04 Kirlenmemiş Sürgün
Bölüm - 05 Büyücülerin Savaşı
Bölüm - 06 Dökülmemiş Gözyaşları
Bölüm - 07 Ezilmiş Hatıra
Bölüm - 08 Tanrı'nın Sevdiği Kızı
Bölüm - 09 Büyücü Kadın
Bölüm - 10 Ayrılığın Aynası
Bölüm - 11 Seçilmiş Gelecek
Bölüm - 12 İçtenlik Dolu Gülümseme
Bölüm - 13 Yanılsama Bekçisi
Bölüm - 14 Gerçeklerin Tarihi
Bölüm - 15 Kalpten İnanış
Bölüm - 16 Güç ve Şefkat
Bölüm - 17 Sakura Dünyasındaki Kafe
Bölüm - 18 Kedi Yavruları ve Köpek Yavruları
Bölüm - 19 Yaşayan Azim
Bölüm - 20 Öğleden Sonra Piyanosu
Bölüm - 21 Oni'nin Gerçek Yüzü
Bölüm - 22 Silinemez Hatıra
Bölüm - 23 Yokolan Hayatlar
Bölüm - 24 Ölümüne Kılıç Düellosu
Bölüm - 25 En Büyük Oyun
Bölüm - 26 Son Dilek

xFactoria demiş ki:
kingcalibre demiş ki:
film degil bu anime once forumu inceledim herkes anime paylaşmış her link yeni bölüm
fark etmez forumda yasak bunlar online olarak verebilirsin ama indirilmesi yasak.
arkadaşım legal bir şeyin neyi yasak tırrık lık yapma işde arkadaşl paylaşım yapmış

benim için farketmez yasaksa silinir o zaman bu bolumde 8 konuda aynı sekilde link paylaşılmıs o yuzden paylaşıcam admin isterse silebilir iyi forumlar

kingcalibre demiş ki:
benim için farketmez yasaksa silinir o zaman bu bolumde 8 konuda aynı sekilde link paylaşılmıs o yuzden paylaşıcam admin isterse silebilir iyi forumlar
dostum flood gibi hepsini sen paylaşmışsın beni germez senin için söyledim ben.

zafer01 demiş ki:
xFactoria söylüyor;
dostum konu senin mi senle muhattap değilim.

Yukarı Alt