Lütfen yardım ederseniz
charım çalınmasın diye dedbirleri arttırıyom :lolmuch: :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kaspersky kurmalısın bir de netlimiter kurarsan güzel olur Wink

yalnız bot kullanmıcaksan kur virüs programlarını bide parayla lisanslısını al cunku indirdiğin virüs prog. dada virüs oluor :lolmuch:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Eyer botla kasıyorsan nod 32 hariç hepsini kullan örn kaspersky çünkü nod32 bota düşman :lolmuch:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Exterminator demiş ki:
Elecktr10 demiş ki:
Eyer botla kasıyorsan nod 32 hariç hepsini kullan örn kaspersky çünkü nod32 bota düşman :lolmuch:

ne alaka nod32 ile bot dusmanlıgı 1 aydır kasıyorum ikisi bi arada extraokk
Kardeşim uydurma nod32 nin bota ne kadar sorun çıkardığını bilmiyoruz sanma Evil or Very Mad

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bırak ya senle polemiğe girerek vakit öldüremem

Biri şu çocuga nod32 ile isro nun sorunsuz çalıştıgını anlatsın
ufaklıklarla aram iyi değil junior kusura bakma başka bir abin anlatır şimdi sana Cool

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Exterminator demiş ki:
Biri şu çocuga nod32 ile isro nun sorunsuz çalıştıgını anlatsın
ufaklıklarla aram iyi değil junior kusura bakma başka bir abin anlatır şimdi sana Cool
Benim isrodan bahsettiğimi ne biliyorsun ben t-bot açısından konuşuyorum...den element uydurma

1)Sen önce terbiyeni bil sonra konuş ok Question Wink o lafını yedirirdim sana ama dua et sanal alem kahvekeyfi
2) Adamın t-bot kullandıgını nerden biliyorsun belki isro kullanıyordur. Bot genel bir terimdir yazanı yanlış yönlendirme sende hangi btla çalışmıyorsa onu yaz.

elecktr10 saf saf konusma yaşını fazla belli etme
tbotla bırlıkte suan nod32 kullanıyorum (paralı tbot) nod32 ayarlardan amon ac ayarladan tarama dısı dosyaları sekmesını acıp ekle dıyıp sro_clienti ve tbot.exe eklersen hıcbır sorunun kalmaz ayrıca bunu forumda daha once vermıslerdı bilmem anlatabıldımmı :mrgreen: :mrgreen:

senin hiç nod 32 nin nasıl çaloıştığından ve nasıl ayarlandığından haberin yok belli. Öncelikle Nod32 de bi ayar var onu çektiğin zaman sorunsuz bi şekilde tıkır tıkır kasıyor. O ayarı bi zahmey konuları araştırırsan görürsün nasıl yapıldığını. Yoksa Nod32 hariç hepsi deme. Önce biraz konulara göz atalım sonra yazalım.

Yukarı Alt