TRAGIC guıldı 4 leveldır

Guıldımıze 37 + aktıf arkadasları beklıyoruzzz

Guılde gırmek ısteyen arkadaslar Oyunda __PuNisHeRR_ Ve IImmortall a pm atabılır

Union
[Sivana]

sivana kavgalıydı ya tragıc le :lolmuch: kavgayıda benle xxxtolgaxxx cıakrtmıstık!! bana paso ks yapıodu bende sovmustum tabı bu olay yaklasık 5-6 ay once oluo aklıma geldıde: :lolmuch:

onceden bende sevmıyordum kavgalı oldugmuzu hatırlıyom hatta bır kere hotanda cıceklerın orda adam cagırmıstık o zmn sıvana cok ezıktı ordan bır gusel dagıtmıstık onları :lol:

Ama sımdı bır sorun yok cunku cok eskıde kaldı onlar bızım tek sorunumuz KOMUTANLAR dı

Adamları o kadar yendık hala konusyorlardı sımdı dagıldılar :lol:

__PuNisHeRR_ demiş ki:
onceden bende sevmıyordum kavgalı oldugmuzu hatırlıyom hatta bır kere hotanda cıceklerın orda adam cagırmıstık o zmn sıvana cok ezıktı ordan bır gusel dagıtmıstık onları :lol:

Ama sımdı bır sorun yok cunku cok eskıde kaldı onlar bızım tek sorunumuz KOMUTANLAR dı

Adamları o kadar yendık hala konusyorlardı sımdı dagıldılar :lol:
hehe evet o olayın sebebı benle xxtolgaxx yuzunden cıkmısıt hehe :lolmuch: sımdı gerı dondum xıanda europe charla sıvanadayım tekrar :lolmuch:

Takımı
Besiktas
ewt BeNde MacHone92 Merak etmeyin.Butun xian 2 ay icinde Görecek En büyük Guild'i...

İsmin Deiştim Cunku Char Değişti.. :?!!!

KARDEŞ SEN GaNZeL_57 Yİ TANIYOMUSUN ODA SİZİN GUİLDDEYDİ SAHİBİNİN ADI GİRAY VE EMRE

onlar benim kankalarda şimdilik oyunu bıraktılar ama ben girayla beraber pasifikte oynuyorum ama genelde ben giriyorum çara sizide bekleriz pasifiğe orda 53lvl olmak üzereyiz

Yukarı Alt