Jigsaw

Aileden
Hotandayım, sinirliydim. Düz polearm düşmüştü Death Karra'dan, 2 bluelu dandik bişey. NPC'ye satcaktım napcamı bilemedim bin bir türlü şey yani. Aldım elixirleri lucky powderı şakır şakır basarak Alchemy'nin şansa bağlı olduğunu ve cenabet yapılmasının bişeyi değiştirmediğini ispatladım. :D

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bak okudum konuyu cok az elixirle güzel bir spear'ım vardı, +5 yaptım. fakat çok kaşındım her zamanki gibi ve 64lük sword alıp basmaya çalışırken tam tamına 10m param gitti. :lolmuch: Sad 15m kar yapacakken 3-4m yapacağız şimdi. Surprised

A

Anonymous

Guest
o lvlda karamı kesion bide bu %100 exp helperla premıum aynı anda calısıomu yani %400 verıomu exp

Jigsaw

Aileden
sLaYeR_ demiş ki:
o lvlda karamı kesion bide bu %100 exp helperla premıum aynı anda calısıomu yani %400 verıomu exp
Şöyle oluyor üstüm Full STR 5 ve INT 5 basılı yani bi 12lvl güçlüyüm, silah çok iyi. Ben de sun falan düşcekse 64 silahı düşsün diye 64 mobda kasıyorum pek de zorlanmıyom STR'yim zaten hoşuma gidiyor bir de egom tatmin oluyo etrafımda 64+ adamlarla aynı yerde kasınca. :mrgreen: O %100 XP helper olayı da şöyle şimdi Premium alınca aktive ediyosun bi gold ticket bi de premium özellikleri ayrı ayrı çıkıyo yani Premium içinde bi gold ticket barındırıyor %100 XP bonus olayı o. STR'ler Lucky %5 özellikleri falan ayrıca gözüküyor. Bi de SP ticket var çünkü ben skillerle bozdum kafayı 80 olcağıma 100k SP'm olsun daha iyi. :mrgreen:

Chauncey bundan sonra bi de ben sw1ss'e düşen bi 68 Spear'e +5 bastım yine townda. Aynı saat içinde. :mrgreen: İlk seferde hem de. Sonra parayı kırışırız dedi tamam dedim verdim, yedi parayı. :mrgreen: Sen cin falan mısın demişti +5 basıp verince eline.

Bu kadar basma diyince aklıma geldi lvl 10 gibi ilk oyuna başlamış, herşeyleri okumuş, oynamaya çalışıyordum. Bluelu bi copper blade düşmüştü, sonra da weapon elixir. Evet Copper blade'e +1 basmıştım. T_T Arkadaş o elixirle 200 adet copper blade alırsın demişti. xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cenabet basılmaması diyor scream duydun mu hacım jangan tombu hatırlatırım sana ahahaa :lolmuch: :mrgreen:

:S Az once 72 Lv phy %77 Crit 9 bowa 9 m harcadım +5 olmadı sımdıde +2 de bıle yanıo Neutral

basabildiğiniz kadar steady basın silaha + basmadan önce işe yarıyor Wink +7 silahların ss lerine bakmanızı tavsiye ederim çoğunda seady 5-6 Wink

Yukarı Alt