Belki çoğu kişinin bildiği bir bugdur ama ben bilmeyenler için anlatayim0.Normalde towna thief iken kervan hayvanlarıyla ile giremeyiz.Bu yöntemle girebileceğiz.[/b]
Bunu ilk önce Jangan'da denemenizi tavsiye ederim.Birkaç denemede başaramıyabilirsiniz üzülmeyin.Horse,camel,fireox gibi trade hayvanlarından birini skill koydugumuz slotlardan birine koyuyoruz.
Ardından Jangan'ın giriş kapısının ilerisinde durup,koşarak içeriye girerken,tam sınırda trade canavarını koydugumuz slota basıyoruz ve bakmışızki içerdeyiz. :thumbsup:

Dediğim gibi BİRKAÇ DENEMEDE YAPAMAYABİLİRSİNİZ

Misproject

Buralıyım
Burda içeriye düz girmeyi mi yoksa trade hayvanları ile mi girmeyi anlatmaya çalışıyorsun.Zaten içeriye thief kıyafeti ile giriliyor, hatta bir tek town da giyip çıkarabiliyorsun kıyafeti.

Hemen malla beraber girmeyi de anlatayım:
Bu taktik private serverinde benim tarafından (Kahpe) denenmiştir isroda tutçağı belli değil yani.
Kapı önünde(town dışında) bekleyin.Hayvanın yavaş sizin hızlı olmanız gerekiyor. Siz towna doğru koşun siz towna gireceksiniz at dışarıda kalacak... Sonra oyndan çıkın tekrar girince siz içerde olacaksınız.Milletle isediğiniz kadar eğlenebilirsiniz.

SingleTurK demiş ki:
Hemen malla beraber girmeyi de anlatayım:
Bu taktik private serverinde benim tarafından (Kahpe) denenmiştir isroda tutçağı belli değil yani.
Kapı önünde(town dışında) bekleyin.Hayvanın yavaş sizin hızlı olmanız gerekiyor. Siz towna doğru koşun siz towna gireceksiniz at dışarıda kalacak... Sonra oyndan çıkın tekrar girince siz içerde olacaksınız.Milletle isediğiniz kadar eğlenebilirsiniz.
Bu yöntem bizde işe yaramıyor.Çünki trade hayvanın olduğu zaman içeriye giremiyorsun.Benim anllatığım bug dışında

Trade hayvanı varken hayvan nerde olursa olsun giremezsin. trade ile girmeğe calışanlararda önce içerden adım adım ilerleyerek boğayı yada ne cıkarıyosanız onu çııkarmaya calışın tam cıktığı yer sınırınızdır orayı iyi belirleryip geriden koşarak gelin tam oraya 2-3 adım kala basın tam sınırda basmayın tutturamazsınız :) çok uzaktada değil tabi.Kervanla giremezsiniz fakat kapıya yakın bi yerde kervanı döküp içeri boğayı sokup orda bi yere taktırıp (içerde) dışarı cıkıp malları toplayabilirsiniz sonra retun e basıp ışınlanırsınız npc hunter cıkmaz yalnız dışarı
cıkarsanız içeri giremezsiniz o yüzden dışarıdan return e basacaksınız boğa içerde kalır siz dışarda ve malı 100m sınırını aşmıycak biyere dökün (Bunlar Thief Sırlarıdır aslında fakat deşifre olmuş :D)

Yukarı Alt