arkadaşlar lütfen yardım edin son zamanlarda bana bnm işletim sistemi Xp TORQUE hata raporu gönder göderme die bişe gelior yardım plz sonra kendiliğinden dc oluyor yardım!!!!!

silkroadlife

Bilgiliyim
Bilgisayarım sağ tık / Özellikler / Gelişmiş sekmesi / hata bildirimi/ hata bildirimini devre dışı bırak/önemli hata oluştuğunda bana bildir deki ticki kaldırın/ Aynı sekmede Başlangıç ve kurtarma / ayarlar Sistem hatası / Yönetim uyarı gönderdeki ticki kaldırın
bunları yaptıktan sonra Antivirüs Programınızla FullScan Yapın Düzelecektir...

şimdi yapdıımda ise dedklerinizi aynen uyguladım vede torquela başdan girmek zorunda kalmışdım girdi fakat karakter seçimini ypdıımda torque hemn kendiliinden kapandı ve oyun gelmior neden olabilir

daha dorusu şöle izah edeim bn virüs programı ile scan etmedim 2.si ise sizin dediklerinizin hepsini yapdım ve ayrıca oyuna girdi karakteri seçdim taam gircekdi torque kapandı kendiliğinden

silkroadlife demiş ki:
Bilgisayarım sağ tık / Özellikler / Gelişmiş sekmesi / hata bildirimi/ hata bildirimini devre dışı bırak/önemli hata oluştuğunda bana bildir deki ticki kaldırın/ Aynı sekmede Başlangıç ve kurtarma / ayarlar Sistem hatası / Yönetim uyarı gönderdeki ticki kaldırın
bunları yaptıktan sonra Antivirüs Programınızla FullScan Yapın Düzelecektir...
Tşkürler dediklerini yaptım umarım sorun çozülür.

Yukarı Alt