Arkadaslar ben tırın dorsesine çaptım .

Allahtan kaskomuz vardı . Anlaşmalı çarptıgım kişiyle tutanagı tuttuk form doldurduk, fakat adamın verdigi bilgiler yanlış cıktı .

Sigortada diyorki o bilgilerin olması lazım ve araba 1 haftadır servisde duruyor yapılmıyor. Ne yapmam lazım tırın sahibini aradım adam bilgileri veriyor ama yanlıs cıkıo suan almanyadaymış pazartesi günü gelicekmiş sizce adamı beklemekten baska carem varmı.

Not: Suçlu benim daral:

Takımı
Besiktas
Onitsuka demiş ki:
Arkadaslar ben tırın dorsesine çaptım .

Allahtan kaskomuz vardı . Anlaşmalı çarptıgım kişiyle tutanagı tuttuk form doldurduk, fakat adamın verdigi bilgiler yanlış cıktı .

Sigortada diyorki o bilgilerin olması lazım ve araba 1 haftadır servisde duruyor yapılmıyor. Ne yapmam lazım tırın sahibini aradım adam bilgileri veriyor ama yanlıs cıkıo suan almanyadaymış pazartesi günü gelicekmiş sizce adamı beklemekten baska carem varmı.

Not: Suçlu benim daral:
Adamı bekle geldiğinde ağzını yüzünü kıra
Ps:Adamı bekleden sonrasına takılma

benim babamda tır şöförü, büyük bir firmaya çalıştığın zaman 'ki adam zaten yurtdışına çalışıyormuş asla eksik veya yanlış belgesi olamaz' kusursuz çalışmak gerekir. o tırın büyük ihtimal sigorta poliçesini güncellemişlerdir felan filan olmuştur üzerinde ki belge yanlış olmuştur. Geldiği zaman ulaş adama yada firmasına git konuş hallet. sorun olmaz

gecmıs olsun kasko her turlu halleder sen kasko sırketıne dekı ben adama ulasıyorum fakat bılgıler yanlıs hatta polise flan söyle adam yanlıs bılgı veriyor de hallederler . kasko sucluya sucsuza bakmaz her turlu karsılar ayrıca

saolun beyler.

kasko karsılıcakmıs tırın plakasından dorsenin plakasına ulastık ordan şirketi arayip hallettik

tabı adam tırın bılgılerını verdı dorsenın bılgılerı ayrı oldugu ıcın karısıklık oldu

batuhan demiş ki:
tabı adam tırın bılgılerını verdı dorsenın bılgılerı ayrı oldugu ıcın karısıklık oldu
+1 dorsenin kaskosu olmuyor çoğu zaman çünkü hangi çekicinin götündeyse onun kaskosundan yararlanıyor

Yukarı Alt