İnternetten Para Kazanmak

Arkadaşlar bugün keşfettiğim bir siteyi sizlerlede paylaşmak istedim. Site anlaşılır bir Türkçe'ye sahip olup sizlere her ayın 15 ve 30'unda

para transferi yapıyor(Şubat'ta nasıl olacak bilmiyorum :P) Her 1000 tıkta 7 TL kazanıyorsunuz ve 15 TL'de bir hesabınıza ödeme

yaptırabiliyorsunuz. Biliyorum toparlamak biraz zor olur fakat referanslar sayesinde çok kolay bir şekilde 15 TL'nizi biriktirebiliyorsunuz. Hem

Banka hesabınıza hem PayPal hesabınıza hemde Kontör olarak telefon hattınıza bu 15 TL'yi aktarabiliyorsunuz. Ayrıca sitenin doğruluğu

konusunda ben oyun oynadığım bir abimden onayı aldım kendisi hesabına 15 TL aldı bu site sayesinde :!!&%&!
iteye kaydolmak için BU linke tıklarsanız sevinirim banada destek olmuş olursunuz

böylece :!!&%&!

nasıl tıklatacağınız hakkında yardımcı oluyum;

inci capsa kayıt olup her capsa "alın beyler hediyem (link)" şeklinde mesaj atın ferre sanan birmilyon insana tıklatmış olursunuz.

ferreyi bildiğinizi varsayıyorum

büyük ihtimalle kafadan sallayarak kısaltıyoruz amaç o linkten faydalanmak isteyecek kişilere 10 saniye reklam izletmek.

1000 e 6 TL diyor

not: bu işinde en basit mantığı youtube a popüler bir oyunun sahte hack ini video ile birlikte koymaktır :mrgreen:

Yukarı Alt