_titan_ demiş ki:
extraloob demiş ki:
Silkroad Online'dan herkese merhaba.

Oyuncularımızı bilgilendirmek isterizki 25 Ocak 2011 itibaren Time Service Ticket ler Item Mall dan silinecektir.Aşağıda silinecek öğeleri listesi vardır:

[Gold/Silver Time]
1-Gün/4-Hafta Gold Time Service Ticket
1-Gün/4-Hafta Skill Gold Time Service Ticket
1-Gün/4-Hafta Silver Time Service Ticket
1-Gün/4-Hafta Skill Silver Time Service Ticket

[Premium]
Beginner Premium [A/B-PKG]
Premium Gold/Silver Time (4 Hafta)

Sunucu denetiminden sonra itemler artık Item Mall da olmayacaklardır.

Unutmayınızki çnceden almış olduğunuz Time service biletler halen kullanılabilir durumda olacaklardır.

Teşekkür ederiz.
peki siteden alış-verişte kaldırmamışlar hala görünüyolar
ordan alsak kullanabilirmiyiz ?
Senin agzını öpeyim <3
- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaşlar iyi hoşta korkuyorum yarin basicam açlmaz falan ticket:p

1.Web mall dan kalmış...
2.daha birçok item de kalkmış..
ve bir şey daha söylemek istiyorum polemik yaratmak için değil yanlızca düşüncemi belirtiyorum.. ben de pre alıcaktım ancak plus alacaktım sebebi ise arkadaşlarımın dediği gibi oyuna tek atmak için değil 1.silk görevi için 2.xp için. 3. verdiği bufflar için kasmak kolay oluyor vs. yani tabi ki diğer prelerin silinmesi cebimize ters orantı yapıcak ama ne yapalım... :think: :think: topluca ticket atsak oyuncu tepkisi göstersek...

LazyGamer demiş ki:
1.Web mall dan kalmış...
ve bir şey daha söylemek istiyorum polemik yaratmak için değil yanlızca düşüncemi belirtiyorum.. ben de pre alıcaktım ancak plus alacaktım sebebi ise arkadaşlarımın dediği gibi oyuna tek atmak için değil 1.silk görevi için 2.xp için. 3. verdiği bufflar için kasmak kolay oluyor vs. yani tabi ki diğer prelerin silinmesi cebimize ters orantı yapıcak ama ne yapalım... :think: :think: topluca ticket atsak oyuncu tepkisi göstersek...

çok da takarlardı :mrgreen:

apoli demiş ki:
LazyGamer demiş ki:
1.Web mall dan kalmış...

çok da takarlardı :mrgreen:
Hakikatten he biggrint1

Yukarı Alt