Benim hep içimi kemirir bu.Thiefligin en cok neyini seviyonuz?
Ben hmen soliyim.1. kıyafetinini gorunmemesi buyuk avantaj.2. kervan yatsa bile senin kaybın cok az oluyo Btek biraz exp :mrgreen: extrabeer

eline 24 lük glavie alıp bide 20 lvl horse i çıkarcan ama üstünde black devil suit önüne geleni kescen hunter kesmek en eğlencelisi en zevk verici yeri silahı 24 lükten 8 degree çerinceki adamın kaçışı extraokk

A

Anonymous

Guest
Mesela bende Black devıl suıt war ama Serverda ya 1 yada 2 kısıde daha var :mrgreen: Server yenıyken almıstım sımdı kımse alamıooo :lolmuch: muahah o mesela cok sevklı oluyo :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
Mesela bende Black devıl suıt war ama Serverda ya 1 yada 2 kısıde daha var :mrgreen: Server yenıyken almıstım sımdı kımse alamıooo :lolmuch: muahah o mesela cok sevklı oluyo :lolmuch:

europe gelmeden once thief ken en cok sewdigim sey herkezi kesip o mallari yerden alma aniydi gerci getirdigi parasi harcadigim zaman we potu karsilamasada eylencesi baska ama smdi hunterim :lol: thiefleri kesip arkadaslarima toplatiyorum mallari :lolmuch:

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
europe update'i bitirdi thiefliği npc thiefler ile traderleri kesme fasli bitti. europe geldi mertlik bozuldu :lol:
artk thieflik yapmak için beginner'likten kurtulmak gerekio oda zor iş ya.kısacası bittik biz.thiefler için yeni şeyler bulmalari lazim.

aslinda updateden önce oyunun temeli olan trade unutulmus,thieflik ön plana çikmişti bunu önlemek için değişiklik yaptilar diye düşünüyorum...

Thief parti yapıp kapıda toplanan eziq denilebilecek hunterlara "smiley" butonuna basıp gülmeyi cok seviyorum :lolmuch: :mrgreen:

Ya hunterda blöf yaparsa detective o zaman hırsızların kaçışıda keyifli oluyor Wink extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gece yarısı siyahları giyince ayrı bir havaya girerim önce yanıma bir kankamı alırım akarım jangana doğru ufaktan mekanları basarım 1 büyük içmişim zati akabinde beni tanıdıkları için ortam hemen max. düzeyde gerilir küfürlere hiç cevap vermeden susarak cevap veririm sabır bir noktadan sonra patlar tanıdık tanımadık kim varsa dolarım boyunlarına iş ileriye gider adam çağırmaya giderler ben yoluma giderim gene karşılaşırız bir kere yakalamaya çalışırlar kaçarım 3dk içerisinde onları kesebilecek güçte bir ekip ile geri dönerim ve alayını kesip Fuck You demeyi çok severim Cool

offf hikayesi bile güzel yok yok ben böyle oynamıyorum sessiz sakin devamlı kasarım ben yukarıda ki yazı tamamen hayal ürünüdür di mi NoWayOut :lolmuch:

extraloob demiş ki:
gece yarısı siyahları giyince ayrı bir havaya girerim önce yanıma bir kankamı alırım akarım jangana doğru ufaktan mekanları basarım 1 büyük içmişim zati akabinde beni tanıdıkları için ortam hemen max. düzeyde gerilir küfürlere hiç cevap vermeden susarak cevap veririm sabır bir noktadan sonra patlar tanıdık tanımadık kim varsa dolarım boyunlarına iş ileriye gider adam çağırmaya giderler ben yoluma giderim gene karşılaşırız bir kere yakalamaya çalışırlar kaçarım 3dk içerisinde onları kesebilecek güçte bir ekip ile geri dönerim ve alayını kesip Fuck You demeyi çok severim Cool

offf hikayesi bile güzel yok yok ben böyle oynamıyorum sessiz sakin devamlı kasarım ben yukarıda ki yazı tamamen hayal ürünüdür di mi NoWayOut :lolmuch:
:mrgreen: :mrgreen:

zaten thiefe cıktınmı karsılastıgımız adamların %90 ı tanıdık oluyodu eskıden sımdı ısım olayı getırdıler adamları tanıyamıyosun daha zevklı oluyo

benımde en sevdıgım sey 10 lvl atı ve 16 lvl glavie ile jangan taraflarında dolasmak 40+ hunter gruplarını köpeğimle kovalamak ehuehue

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Bi kere isy beklerken tihef suiti giydm. tamda beklediğim yerde çikti bende girdim altina bladerim ya az dmg vuruyorum çok dmg yiyorum tabi.millet doluştu hemen nukerler berserker falan kullandi.ox açtm bi tane bi bastm onlarca monster scroll herkes yerde :)))
scrollun süresi dolunca indim oxdan kestim isyi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BøBa demiş ki:
Bi kere isy beklerken tihef suiti giydm. tamda beklediğim yerde çikti bende girdim altina bladerim ya az dmg vuruyorum çok dmg yiyorum tabi.millet doluştu hemen nukerler berserker falan kullandi.ox açtm bi tane bi bastm onlarca monster scroll herkes yerde :)))
scrollun süresi dolunca indim oxdan kestim isyi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
guzellllll

Yukarı Alt