ya ben daha giremedim oyunu indiriyomda anlayamadım şimdi 2 sorunum var
1. ben 1 yıldızdaki traderlere kendi thefilerimle dokunamıcammı yani bana hutner mı çıkçak ?
2.kastığım exler gitçekmi thef union hakkında bişiler okudumda anlayamadım

sen eğer trade olursan kend thiefini kesiyorsun.eğer thief olursan gene kesiyorsun.fakat meslek yapmadan başkasının thiefine karışamıyorsun.

1)sana hunter cıkcak
2)Bilmiyorum :lol:
3)Galiba 1 yıldıza sen direk dalabilceksin :mrgreen:(Umarım ole degildir)

ya geçen tek yıldız mal götürüodum oyuncu bi thief geldi koduğu gibi yatırdı atı da beni de bööle mi olacak artık oyun yani thiefler her istediğine saldırabilecek mi?e biz o zaman nasıl trade yapacağız ?

A

Anonymous

Guest
dreamblues0 demiş ki:
ya geçen tek yıldız mal götürüodum oyuncu bi thief geldi koduğu gibi yatırdı atı da beni de bööle mi olacak artık oyun yani thiefler her istediğine saldırabilecek mi?e biz o zaman nasıl trade yapacağız ?
her istediinde deil ekrana 30 minute bilmem ne falan die yası gelio o zaman sadece die biliorm

A

Anonymous

Guest
ehuehuehu odğrudur o zmn git 30 dk saklan yada o yazının geçmesini bekle 30dk sonra git

Jigsaw

Aileden
O 30dk yazısı ne işe yarıyor bilmiyosunuz galiba niye beklesinler ki. O süre içinde satarlarsa 2 katına yakın daha çok para alınıyor.

Thieflik hakkında bilinmesi gerekenler
1-Öncelikle her oyuncu sadece bir meslek seçebilir. Bunun için o mesleğin npcsine 100 k ödeyip kayıt yaptırmanız gerekir.
2-Seçtiğiniz mesleği yine npc den iptal edebilirsiniz fakat 1 hafta ceza alırsınız. 1 hafta hiçbir mesleği yapamazsınız.
3-Theflik mesleğini seçtiğinizde daha önce yaptığınız diğer meslek puanları silinir. Sadece tief puannız kalır.
4-Thieflik için npc den yeni bir nick belirlemeniz gerekir. Tief kıyafetini sadece şehirlerde giyip çıkarabilirsiniz.
5-Kervanlara npc tiefler, Thieflerede npc hunterlar çıkmakta. Başka oyuncular bu npc lere dalamamkta. Npc hunterlarda kervanlara dalamamakta.
6-Lvl 40 ın altındaki tek yıldız bir kervana hiçbir şekilde dalınamamakta ve yatırılamamkta. (Tabi moblar tarafından yatmazlarsa :mrgreen: )
7-Lvl 40 ın üzerindeki kervanlara tek yıldız bile olsa player tiefler dalabilmekte.

Yukarı Alt