WolKe bana kalleslik yapdı arklar sakın guvenmeyin kendisi bencil ve hep kendi cıkarlarını dusunen biri .Bu adama kısaca serefsiz diyorum.

shinobi88 demiş ki:
WolKe bana kalleslik yapdı arklar sakın guvenmeyin kendisi bencil ve hep kendi cıkarlarını dusunen biri .Bu adama kısaca serefsiz diyorum.
sen şerefsizsin asıl adi köpek

shinobi88 demiş ki:
Arkadasım senn ne yapmaya çalıstıgını anlamadım gitti ama bişeyi anladım senn ne karakterini.ne kdar serefsis ne kadar adi biri oldugunu anladım ve lanet olsun senn guildini uniye aldıgım güne.Hem suclusun hemde Kalkmıs arkamısdan yalan yanlıs seyler söylüyorsun ama istediğini söyleye bilirsin insanlar tanımadıgı kişiye değil tanıdıkları kişiye inanır ve sen giderken biz geliyorduk

shinobi88 demiş ki:

Sen kimsin sana ben kalleşlik yapim? ilk bu soruyu sor kendine bana oyundan sacma sözcükler sarfetme boşuna beni tanıyan tanır...
Bu sitede modların sayfalarına sayip cıkıcaklarına inanıyorum bir sitede başka bir kullanıcıya hakaret küfür etmek suctur gerekenini yapılmasını istıyorum...
Seninle hiç laf yarışına giremiyeceğim seviyene düşemem bi sıkıntın varsa ben Avrupa yakasındayım!!

Yukarı Alt