Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
teaser_title_printgrade_v001-1.jpg

Soğuk savaş döneminin Amerika'sında yaşayan Elisa yalnız bir kızdır. Sessiz, rutin bir hayatı olan Elisa, gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlikçi olarak çalışır. Ancak günün birinde Elisa'nın hayatı, iş arkadaşı Zelda ile devletin yaptığı gizli bir deneyi keşfetmesi ile değişir. Suda hapsedilen insansı bir yaratığın acımasız bir deneyde kullanıldığını fark eden Elisa, onunla iletişim kurmaya başlar. Aynı dili bilmeyen, aynı hayatlara sahip olmayan, hatta aynı genetikleri bile olmayan bu ikili, aralarında kurdukları tarifsiz bağ ile birbirlerinin hayatını değiştirecektir...

m-theshapeofwater.jpg

Guillermo del Toro'nun yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbarg, Octavia Spencer yer alıyor.

13 dalda Oscar'a aday olan The Shape of Water (Suyun Sesi) En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Prodüksiyon Tasarımı ve En İyi Film Müziği ödülleriyle gecenin galibi oldu.
İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Bende sinema da izleyip nefret etmiştim :lolmuch:
Ödüllü filmler bana göre değil , her gittiğimde bunu anlıyorum.
Ödül+sinema+dandik film deyince ilk aklıma fury gelir.. Bu filmi izleyip beğenen insanların nohut kadar beyni olduğundan şüpheliyimsakinolsampiyon:

edit: belkide tarihten yada kaliteli filmden bi haber olma ihtimalleri de yüksek tabii

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Ödül+sinema+dandik film deyince ilk aklıma fury gelir.. Bu filmi izleyip beğenen insanların nohut kadar beyni olduğundan şüpheliyimsakinolsampiyon:

edit: belkide tarihten yada kaliteli filmden bi haber olma ihtimalleri de yüksek tabii
Fury'i izleyip beğenenlerden mi bahsediyorsun?

Yukarı Alt