Kayıt
16 Ağustos 2008
Mesajlar
2.027
Beğeniler
0
Şehir
Mimarlık


PACIFIC
Tom Hanks ve Steven Spielberg’den hafızalara kazınacak bir savaş destanı... II. Dünya Savaşı’nın Pasifik cephesini anlatan 10 bölümlük mini dizi The Pacific, 18 Nisan’dan itibaren CNBC-e’de.

ABD ve Japonya; dünyanın iki ayrı ucunda, iki süper güç... Ve okyanuslar aşılıp verilen bir savaş... İki ülke de ellerinde ne varsa öne sürüyor. En önemlisi de yüz binlerce askerinin hayatını ortaya koyuyor. 10 bölümden oluşan mini dizi The Pacific, II. Dünya Savaşı’nın Pasifik cephesine odaklanıyor. Ve orada evden çok uzakta, bir okyanus boyu uzaklıkta, bilinmeyen bir coğrafyada hayatlarını ortaya koyup insanüstü bir direnç gösteren askerlerin gerçek yaşam hikayelerini çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor. Tom Hanks ve Steven Spielberg’in yapımcılığını üstlendiği The Pacific, hafızalara kazınacak yepyeni bir TV destanı yazıyor. Kendinizi savaşın içinde bulmaya hazır olun.
İlk bölüm 18 Nisan Pazar 22:00'da CNBC-e’de.


The Pacific: Extended Premiere Trailer
[youtube]yneubg7c_D0&hd=1[/youtube]


 
Kayıt
23 Kasım 2007
Mesajlar
4.066
Beğeniler
1
Şehir
Extrablatt/Antalya
extraloob demiş ki:
e2 falan pert 720p rulezzzzzz 8)
şu an o kdr çok dizi biriktiki okan abi hangisini izleyeceğimi şaşırdım okula gitmeyip onları izlicem artık:D
prison break 2.sezon 11. bölüm filan supernatural 5.sezon, lost 6.sezon, bms 2.sezon 3.bölüm anca işte onu da tv de denk geldikçe :D
 
Yukarı Alt