Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Geçen hafta iOS için indirmeye sunulan ve kısa sürede 20 milyon indirme sayısı ile rekor kıran Temple Run 2 yapımı bu hafta Play mağazasına da bekleniyordu.

Nihayet yapım Play mağazasında yerini aldı. Aşağıdaki linkten Android kullanıcıları da yapıma erişebilecekler. Bu hamle ile oyunun yeni bir indirme rekoru kırması bekleniyor.

Imangi Studios tarafından geliştirilen yapım, ip üzerinde kayma, maden arabasında yolculuk gibi yeni ve farklı oynanış mekaniklerini kullanıcıya sunarken, yeni güçlendirmeler, engeller, başarılar, yeni mekanlar ve her karaktere özel güçler gibi yenilikler barındırıyor.

https://play.google.com/store/apps/deta ... templerun2

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Oyunda sensör sorunu mu var yoksa bende mi sorun var anlayamadım.İlk oyununu çok rahat oynarken ikinci oyununda altın toplama yerine geldiğimde düşüyorum.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kemalist demiş ki:
Oyunda sensör sorunu mu var yoksa bende mi sorun var anlayamadım.İlk oyununu çok rahat oynarken ikinci oyununda altın toplama yerine geldiğimde düşüyorum.
Hacim ip kismindan bahsediyorsan ilk altin toplama yerinde; ipe geldiginde ziplamayi dene

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yok orada zaten zıplıyorum , sağ taraftan altınları falan alman gerekiyor.Sol taraf uçurum , orada sağ tarafa ne kadar eğsemde yine uçurumdayım.

Bildiğin telefonu yan yatırmam lazım yönelme için. Tilt sorunlu. Güncelleme gelir yakında

Yukarı Alt