Takımı
Seçiniz...
Yıllardır aynı numarayı kullanırım, bazı yerlerden aktivasyon için kod vb. şeyler gelir, bilirsiniz klasik şeyler.
Şimdi numaramı değiştireceğim ve eski numaramı hangi sitelere, forumlara, vb. yerlere kayıt ettim bilmiyorum.
Numaramın, mail adresimin vb. bilgilerimle nerelere giriş yapmışım, nerelerde kayıtlı bilgilerim mevcut nasıl bulabilirim?

Herhangi bir uygulama, site vb. bir yol varmıdır?

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Hepsini tek tek iptal etmekten başka yapılabilecek bir şey yok sanırım. Varsa ben de kullanırım :D

Takımı
Seçiniz...
Hepsini tek tek iptal etmekten başka yapılabilecek bir şey yok sanırım. Varsa ben de kullanırım :D
İşte sorun nerelere kayıt olduğum ya da nerelere yazdığım. Bulsam tek tek iptal edicem o sorun değil ama nerelere kaydettim? :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Piyasanın böyle birşeye zaten ihtiyacı var, eğer çözen olursa ve satışa başlarsa köşe olur memlekette.. Bende mesela reklam mesajları geliyo sürekli. Neden çünkü numaramı bir yere vermişim satılmış gitmiş.. Şöyle tek tek görüpte nerelere kayıtlıysa iptal edebileceğim bir yer olsa kaç paraysa vermeye razı olurdum..

Takımı
Seçiniz...
Sanırım böyle bişey yok anasını satayım ya :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sanırım böyle bişey yok anasını satayım ya :D
Böyle bir şeyin olması için her site sahibinin bilgileri satması lazım satmadığı sürece yada açık olarak yayınlamadığı sürece imkansız.

Atıyorum extraloob'a kayıt olurken Numara verdin ama hiç bir yerde kullanmıyorum databaseimde duruyor, hangi sistem bunu görebilir? Bunu görüyorsa zaten şifrenide görür.

Takımı
Seçiniz...
O halde aklımıza gelen yerlere bakıp tek tek kontrol edicez, iş başa düştü tüh :D

Takımı
Galatasaray
Eski hattını kapattırma, 1 sene falan açık dursun (faturalı isen kontorluye gecir), 1 sene içinde kullandığın siteler vs. yavaş yavaş ortaya çıkar zaten sen de yeni numaraya taşırsın.

Piyasanın böyle birşeye zaten ihtiyacı var, eğer çözen olursa ve satışa başlarsa köşe olur memlekette.. Bende mesela reklam mesajları geliyo sürekli. Neden çünkü numaramı bir yere vermişim satılmış gitmiş.. Şöyle tek tek görüpte nerelere kayıtlıysa iptal edebileceğim bir yer olsa kaç paraysa vermeye razı olurdum..

selam kardeşim sana yardımcı olabilirim istersen

Yukarı Alt