Telefon almaya karar verdim ve gözüme en uygun performans ve büyüklük olarak Samsung Galaxy S3 Mini geldi. İnternetten de araştırdım yorumları okudum herkes gayet memnun. Kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim ona göre almanyadan getirtmeyi planlıyorum :nod:

Ahanda telefon bu

Telefonu yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, gayet hoş ve kullanışlı bir telefon ne kadar olumsuz yorum yapılıp S3 ve S2'yle kıyaslansada.
Parasının hakkını verdiğini düşünüyorum :thumbsup:

Mopneet

Eğer mümkünse biraz daha para biriktirip S3 almanı öneririm. Ancak yine de iyi bir telefon. ^^

Önce teşekkür ediyorum yorumlarınız için. S3 e gelince aslında o kadar bütçem var fakat S3 çok büyük ve o kadar büyük telefonuda sevmiyorum Mini tam boyutunda ve hafifliğide çok hoşuma gitti ondan miniye yöneldim :lol:

Mopneet

O zaman söyleyecek bir şey yok. Ancak şunu söyleyebilirim, 6 ay kadar önce bir iPhone 4S kullanıcısı olarak S3 bana çook büyük geliyordu, şu anda ise Note II kullanan 2 arkadaşım var ve ona bile alıştım neredeyse. Yani inan S3 alsan, pişman olmazsın. :)

Göze büyük gelebiliyor fakat alışıyor insan ya.İlle de almam diyorsan s3 mini alabilirsin tabii ama s3 tavsiyemdir.Ya da az daha beklersen Xperia Z piyasaya girecek,s4 tanıtılacak falan filan.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
14 mart gibi s4 tanıtılacak haliyle diğer modellerin fiyatları da büyük ölçüde düşecek.

Xperyon

Bilgiliyim
Bana kalırsa s3 oldukça güzel bir telefon lakin bu telefonların en ufak darbelerde bile hassas olduğunu unutmamak lazım ve tabiki ekran kırılırsa parçası 250-300$ gibi bir rakam yani dikkatli kullanırım diyorsan en ideal Galaxy S3 ve Xperia V. :beer:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
migrosta şimdiden note2 1500tlye düşmüş

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Beyler windows phonelar çok hoş telefon aslında inceledimde 1 sene sonra falan telefonumu değiştirdiğimde windows alacağım o arada bütün hatalar geçer herhalde

frityus demiş ki:
Beyler windows phonelar çok hoş telefon aslında inceledimde 1 sene sonra falan telefonumu değiştirdiğimde windows alacağım o arada bütün hatalar geçer herhalde
+1

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben s 4 ile sony experia z yi bekliyorum bu ikisi arasında seçim yapıp alıcam alıyosan en iyisini alıcan

Yukarı Alt