arkadaşlar fil ile hotandan tek yıldız mal ile çıktım. kapıdan çıkar çıkmaz thiefler vardı ama ek yıldız bişi yapamazlar diye düşündüm. sonra bi meteor indirdi filin yarı canı gitti bi daha indirdi fil meftaa. bide bana koydu nuker olduğumdan bende yattım. ama bana nasıl vurabildi tek yıldız kervanda bunu anlamadım. bunu bana açıklayabilirmisiniz?

dün bende kervan cekiyodum 2 arkadasız 2 mizde tek yıldız aldık tifler arkadasıma dala biliyodu plaeyer tifler arkımı yatırdı bana vuramadılar cok garibime gitti oda şaşırdı tek yıldız bu mallar neden böle oluyor die

tek yildiz kerwan cekenler buna uzuluyo ama en cok yararlarida onlar goruyo.

nasil derseniz smdi mesela 2 tane 45 lvl hotan jangan cekiyolar. kafadan gitti 40-60 dakka .sonra yolda bi dunya pot harciyolar ravineden gecekern thiefleri keserken vs vs kazandiklari paranin hepsi pota gidiyo.

smdi artik cekemedikleri icin onca zamanlarini bosa harcamamis olucaklar buda onlarin yararina Wink

EXC123 demiş ki:
tek yildiz kerwan cekenler buna uzuluyo ama en cok yararlarida onlar goruyo.

nasil derseniz smdi mesela 2 tane 45 lvl hotan jangan cekiyolar. kafadan gitti 40-60 dakka .sonra yolda bi dunya pot harciyolar ravineden gecekern thiefleri keserken vs vs kazandiklari paranin hepsi pota gidiyo.

smdi artik cekemedikleri icin onca zamanlarini bosa harcamamis olucaklar buda onlarin yararina Wink
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
oyunu mahfetmişler tam anlamıyla ben eski oyunu istiyorummm Exclamation

yaw bizim icin yane thiefler icin ii oldu millet bilmiyo 40+ lvldan sonra 1 yıldızda dalabildigimizi bizde ii mal kaldırıyoz :lolmuch: ama bu kısa sürcek gibi traderlar baya azalcak bizim islerde azalcak bence Evil or Very Mad

Hani bargain 30 minutes falan öyle bir yazı çıkıyor. İşte o yazı çıktığında 1 yıldız kervanına bile 40+ tüm thiefler dalabilir. Muhtemelen sende de böyle olmuştur. Yani 1 yıldız mal taşıyorken sana oyuncu thieflerin dalma sebebi bu. Bir de o kadar uzun yol, 1 yıldızlık kervan için hiç uğraşmaya deymez. Emin ol ki o süre içerisinde sen kasarsan item falan düşer daha çook kar edersin.

şimdi hunter olunca menfaatim ne olucak ? thief oldum cok karlı gecio :) önüme geleni deviriyorum hunter olsam thief daha çok yollarda gelir getiriosa hunter olalım ????

Jigsaw

Aileden
lol diyorum yani. Ne alakası var 40+ ile pahalıya satıldığı bargain time yani 30dk içinde thiefler sana saldırabiliyor siz de ona denk gelmişsiniz. Eğer bargain selling süresi içinde satarsanız karınız çok çok artar.

Jigsaw demiş ki:
lol diyorum yani. Ne alakası var 40+ ile pahalıya satıldığı bargain time yani 30dk içinde thiefler sana saldırabiliyor siz de ona denk gelmişsiniz. Eğer bargain selling süresi içinde satarsanız karınız çok çok artar.
güzel sallamı$sın ama tutturamamı$sın
30 dk lık bargain süresi içinde bandir castle ve robbers den (diger townlardaki npc leri görmek nasip olmadı) içinde bulunan trader npc lerde special item satı$ı ba$lar. Itemları aldıktan sonra bu 30 dakika sürenin bir önemi kalmaz sadece itemin size satı$ süresi 30 dk dır, siz isterseniz kervanı 30 saatte götürün. Bu itemleri normal itemlerden %20 kadar daha fazla fiyata satarsınız fakat götürene kadar 2 star kervana 4 star muamelesi görürsünüz o ayrı konu. Bir de bu trader npc lerden item almadan önce bir kerelige mahsus quest yapmanız gerekicektir (20 white tiger öldür, mektubu jandandaki karıya götür vs) Gereksiz bir i$ anlicaınız. Ayrıca 40+ bütün traderlara thiefler saldırabilir, ister 1 star olsun, ister 1 item götürsün.

Yukarı Alt