Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ritta'ya aşık oldum bunlar harbi hatun mu hemen akayım oyuna ihihihihi :P

akamazsın öyle aralarına online takılmıyorlar, takılsalarda rast gelmez. steam vs. üyelik alıcaksın belki şansına karşına çıkar. ve bu arkadaşlar langame takılıyorlar. her ülkenin kendi kadın(female) takımı var. vede maç kuralları var. 5e5 maçlar oluyor vs. vs.

pasif ? france female takımı gayet iyi TT çalışıyor ve aimleri sağlam. kendilerini geliştirmişler. bu tür oyunlarda bayan takımlarında bulunması güzel birşey aslında. bizim gnt takımındaki hatunlardan bi cacık çıkmadı. baksana adamlar hatunları bile bu tür oyun dallarında bulunduruyor ve ülkesini temsil eden takımına değer veriyor. sk, fnatic female takımıda sağlam. yabancılarda pasif takım yoktur, langame katılıyorsa.. :p

ps : bu female takımındakiler senin clanını ezerler.. :wink1: (:

Guathema demiş ki:
mükemmel off ablaların pc'lerde hiç kasmıyor maşallah :lol:
ablaların bilgisayarları iyi çünkü bu tür organizasyonları büyük şirketler üstleniyor. paris,german,belçika,japon'ya vs. bu tür ülkelere adamlar langame turnuvaları için gidiyorlar. ödül olarakda 15.000 $ birinciye veriliyor.(örnek bi rakam) artı takımların yaptıkları reklamları düşün. :)
deli paralar dönüyor..

Edgawm demiş ki:
pasif ? france female takımı gayet iyi TT çalışıyor ve aimleri sağlam. kendilerini geliştirmişler. bu tür oyunlarda bayan takımlarında bulunması güzel birşey aslında. bizim gnt takımındaki hatunlardan bi cacık çıkmadı. baksana adamlar hatunları bile bu tür oyun dallarında bulunduruyor ve ülkesini temsil eden takımına değer veriyor. sk, fnatic female takımıda sağlam. yabancılarda pasif takım yoktur, langame katılıyorsa.. :p

ps : bu female takımındakiler senin clanını ezerler.. :wink1: (:
France team'ına demedim yav rakiplerine dedim :P :lol:

yahu bu cs 1.6 female langame maçları, yanlışım yoksa bu sene başladı turnuvalar felan. aralarındaki rekabet ve birincilik hırsı kendilerini geliştirmelerinde büyük etken sağlar.. :wink1:

Edgawm demiş ki:
yahu bu cs 1.6 female langame maçları, yanlışım yoksa bu sene başladı turnuvalar felan. aralarındaki rekabet ve birincilik hırsı kendilerini geliştirmelerinde büyük etken sağlar.. :wink1:
tamam abi bişe demedim yav :P

Edgawm demiş ki:
yahu niye bu kadar sert çıkıyorsun? tamam yenersin de gönlü olsun :mrgreen:
biraz hort olmuş

Yukarı Alt