ben oyunda fazla kalmıorm onun için ayda 25 ytl veya haftada 10 ytl fazla gelior bn 100 kredili bi isro yla 20 güne yakn idare ettiim için isro kullanıorm tbot tada kredi olsa kesinlikle tbot kullanırdım Wink

RoyalFlush

Bilgiliyim
t-bot u paralı kullananlar dc yemiyormu sanıyorsunuz?

bence sadece duyumlarınız bunlar gerçekten kullanan biri şehirde dc yediğini çok iyi bilir hele hele trafik olan saatlerde yerse çok bile küfür etmiştir.tamam bu dc olayı crackliler kadar değil belki ama yinede anlattığınız gibi sıfır dc gibi birşey yok.hiç dc siz gördüğüm tek bot isrobot ve kullandığım süre içinde server hareketleri haricinde 1 defa bile dc yemedi.

bu isrobotun + sı

t-bot evet biraz daha hızlı kasıyor fakat işi bazen o kadar abartıyorki biri ölmeden öbürüne geçtiği bile olabiliyor buda yüksek lvllarda kasanlar için büyük bir problem.
t-bot un pet filter olayı ise gerçekten çok iyi en kullanışlı özelliği bence sırf o yüzden t bot alınabilir yani + fiyatıda nerdeyse yarı yarıya ucuz

hangisini kullanacağınıza siz kadar verin

Zuhaha.İSrobot u ayarlamayı bilmeyenler konuşmasın.Şimdiye kadar npc takılmadı bende.Bütün itemleride kasayı bıraktı.Tek tük 1-2 defa skillsiz vuruyor.Fakat hemen düzeliyor.Paralı tbotu hiç kullanmadım ben.Onun için tbot hakkında bişey söylemicem.Ama isrobottan memnunum.

Hemen açıklama getireyim...

ikisinide paralı olarak kullandım, ikisinde de dc problemim olmadı, yanlızca tbot bende çok fazla takılıyodu belkide glaveciyim her yaratıgı kesmek için yakın mesafe olmam gerektiginden dolayıdır isrobot dan şaşmam en azından aklımda soru işareti kalmıyor...

varsa yoksa isrobot 1 seneye yakın kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım. kendi rekorumu kırdım isrobotta 2 gun dc olmadan kastım sonunda dc oldum oda bakım nedeniyle kahvekeyfi kimse botları kötüleyip durmasın bende tbot alıcaktım ama arkadaşım PK olayından bahsetti o yüzden tbottan vazgeçtim sırf bu söylenenler yüzünden alıp deneyecektim. ama nolursa olsun 4ever isrobot extraokk

İsrobot'La kasan bana ters yapan adamları kaç LvL yapmışım sor Eldorado'da ... xD Tbot size Pk olan adamı hiç tınlamaz sadece mob keser yanındakilerin hiçbir önemi yok ... Bilip Bilmeden sağdan soldan duyma iddaalar ile yorum yapmayın :lol:

ahaa tm tbotla,isrobot alam arasıda kararsız kalan adama yaptgınıx seyyy.Helal olsun.ALkıssss.Smdi bana bi desenize.Taraf tutmadan.Eu xbow icin hangisi daha iyi.

BURADAAA AVRUPALI cross bow cu için hangisi iyi dersekk , sadece eu xbow'u katıyorum... TABIKIDE isrobot...
isrobot etrafta gezer canavar arar.. Fakat salak tbot dedigimiz bot hıphızlı keser ve etrafta canavar kalmayınca yine koydugun noktaya doner.. lastik gibi bişi o nokta o botu çeker..

tbot tbot headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 hide game var çok işine yarar bnce

***AkaN_TurkeR*** demiş ki:
Isrobot al , takılmaz , dc asla atmaz , hızlı kasar ( yavas olması iftiradır
= tbot ondan sadece %5 hızlı kasar = , Fakat 4 günlügüne tatile çıkacak olsan bile dc yemez !! BENDE ŞAHSEN ÖYLE...
Kolay gele.. Ben olsam her hafta atm ye 10 ytl atar 100 kredi 100 kredi kasardım 80'e...
Urasmaya deymez tbot...
http://www.botsmall.com
uyuyosun sen! isro la TrainShow u acıp izlediimde en fazla dk da 11 kill e cıkabildi ama tbot 16-17 arası gidip gelio..

***AkaN_TurkeR*** demiş ki:
Pffff... TBOT Bir kere kasarken bir NOKTA seçiyor ve canavar bulamayınca O NOKTA YA GIDIYOR.. 1 canavar çıktı diyelim onu kesiyor ve yine canavar yok die noktasına dönüyor !!! Bu özellikle eu çarlar için migde bulandırıcı!! cunki wizard veya xbow moobu tekliyor vede etraftaki 10-20 moobu tekledikten sonra noktasına donuyor ve moon bulamıyor al sana guzel kasış oluyorsun :lol:D :lol:D
AMA SRO botta pat die currenti çek ve o current area içinde GEZINIYOR !!!
Vede bu tbotta Haftada en aZZ (1) Kere karşınıza cıkacak olan NPC lerde atma sorunu var... Ve daha bursuru sorun...
vEde pet met bahsetmeyin... Petini kasmıyorsa pet alma veya bankaya bırak be kardeşim... Şahsen benim pet met yok almadım... ÇÜNKİ WOLF BAŞA BELA !! Fakat eminiki alsamda isro onu guzelce kasardı.. Ama urasamam...
i sro bot canavar cıkmayınca olduu yerde beklio..+ isro botta masaüstüne düşme cok sık yasanan bişi.. retrun cekıosun masaüstüne atıo..kasma yerine gidio attack a baslıcak masaüstüne düşüo. ışınlanırkende aynı durum.YAVAŞ+seri pot basamıo+pill i gec basıo...saydırma bna.hı tbot un eksii yok mu war.ama + lar olarak bakarsan tbot cok cok daha ii(tertemiz we uygun kapasitedeki pc ler için gecerli)

Yukarı Alt