Tauriel

Öğretiyorum
Arkadaşlar ben yeni bir char actım dagger 2 günde 45 yaptım taxi ile ama artık cok sıkıldım.
Biraz olsun kendım kasılmak ısıtyom ama bir yandanda az exp gelri falan diye hic uğresmak istemiyom.
Suan penon pt lerdeyim char 45 acaba görev falan yapsam hem hızlı kasılmak hemde zevfk alabilirmiyim
Param war baya her türlü taxiye girebilrim.Ben taxi taxi sıklıdm 45 lw oldum.Millet 120 110 lw falan nasıl yapıyor sasıyorum.Bi yardım lütfen oyundan sıkılmaya basladım.
Sw:Aquaris PET alınır (DOG)

Takımı
Besiktas
bir süre sıkıntını at kendin kasılarak sonra taxi'ye girersin
yada kasmak zor geliyorsa 100+ çar satın al :beer:

Tauriel

Öğretiyorum
peki bisey soracam mıllet nıye free ong falna taxi yapıyor kendılerıde mı sp kasmak ıcın yapıyorlar

The47

Bilgiliyim
abdullah338 demiş ki:
peki bisey soracam mıllet nıye free ong falna taxi yapıyor kendılerıde mı sp kasmak ıcın yapıyorlar
içlerinden biri kendi charları fakat partyi kasan karakter yüksek level oldugu için pt ortalamasını yükseltiyor, sp kastığı karakterine az sp geliyor, partiye 20lvl altında karakterleri dolduruyor böylece parti ortalaması düşmüş oluyor ve iyi miktar exp/sp oranı yakalanıyor. Yine aynı sebepten 20+ olunca partiden atarlar neden? çünkü ortalamayı yükseltmek istemiyolar :thumbsup:

Yukarı Alt