beyler bu tavşan neden peşimden gelmiyor sp cavede kasıyorum görev adamının yanında bekliyor sürekli acaba bi sebebi varmıdır ?

Takımı
Galatasaray
Bir yere takılmıştır kapat aç yanında tekrar çıkar genelde bir yere takıldığı zaman tekrar yanına spawn olması lazım ama yıllardır aynı

Takımı
Besiktas
biraz sal gitsin geri dönmezse hiç senin olmamıştır :lol: :lol:

adam ciddi soru sormuş soracağına pişman olmuş:p ya bi seçenek var tavşanın senin peşinden gelmesi için tavşanın ayarlarından yapıyosun onu sanrm kurcala oraları bayadır oynamıyorum ben yoksa yardımcı olurdum sana..

Cynosure demiş ki:
adam ciddi soru sormuş soracağına pişman olmuş:p ya bi seçenek var tavşanın senin peşinden gelmesi için tavşanın ayarlarından yapıyosun onu sanrm kurcala oraları bayadır oynamıyorum ben yoksa yardımcı olurdum sana..
Böyle bir ayarmı var? 8O

Cynosure demiş ki:
takılan tavşana o ayarda yardım etmiyor. illaki tavşanı kapatıp tekrar çıkarmak zorundasın takıldığında. bende shackle görevini yapıyorum bazen teslim edip geri dönerken tavşan takılıyor bi ağaca. sonra arada bulasın :D görevler boşa gidiyor sonra hep

Yukarı Alt