başlıyorum arkadaşlar bunlar bana ait tescilli saçma sözler alıntı yapmayın lütfen sizde ekleyin aklınıza geldikçe ben çok biliyordum ama unuttum aklıma geldikçe ekliycem

1:itemmi yar itemmi yar silkroada giremmi. :mrgreen:

2:expandına yandığım ne ediyon. :mrgreen:

3:burda olay şöyle evde benim evde pc yi tamir ederken vida sıkışmış daha oyuna yeni başladığım zamanlar öyle bi kaptırmışımki oyuna yiğene şöyle dedim bu vidayı lord yarkan gelse açamaz :mrgreen: meğer vidayı ters çevirip sıkıyormuşum :mrgreen:

4: bi keresindede 14 lvl ken tiger giant kesmiştim tek başıma 15 dk da :mrgreen: yiğenime dedimki beni artık kimse yatıramaz tiger giant kestim sırtım yere gelmez :mrgreen:

yogun istek uzerine editlenmişdir :mrgreen:

Le Le Le Trade
Nİye gittin Dw ye
Dw senin Neyine
Xbow girsin..
Gozune Gozune ...
:mrgreen:

buda güzeldi :mrgreen:
bu arada aklıma yeni bişey geldi bi arkadaşla konuşurken siteden bi arkadaş tabi bu
:mrgreen: :mrgreen:

senin hayatının günleri kadar xl pod kullandım glavienin tersiyle tokatlarım seni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

glevle bi uçtum adamın gafaya dang etti adam yatmış sonra unik çıktı yazisi geldi pvp yeri boşaldı gralı oldum ortanın laaa

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bunu bi arkadas anlatıodu bide elinde süpürge vardı glavie yerine örnekli anlatıodu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mucX

belirsizzzzz

Aileden
TaoShaman demiş ki:
glevle bi uçtum adamın gafaya dang etti adam yatmış sonra unik çıktı yazisi geldi pvp yeri boşaldı gralı oldum ortanın laaa

bunu bi arkadas anlatıodu bide elinde süpürge vardı glavie yerine örnekli anlatıodu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mucX

nasiiiiiiiiiiiiiiiiiii

TaoShaman demiş ki:

müthiş baya heyecanlı bi arkadaşmış :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: extraokk
çok güzeldi tebrikler!

bizim bi arkadas var sro manyagı askerde şimdi gecen aradı emmioglu diyo teroristlerle çatışırken birini vurdum sos G-3 düşürdüm ıpıl ıpıl yanıyo a.....k.... diyo :mrgreen:

DoNJuaN demiş ki:
bizim bi arkadas var sro manyagı askerde şimdi gecen aradı emmioglu diyo teroristlerle çatışırken birini vurdum sos G-3 düşürdüm ıpıl ıpıl yanıyo a.....k.... diyo :mrgreen:
manyaqsın :mrgreen:

bizim bi arkadaş var manitasına yeşillenmişler. dedim o adam sağlam sen indiremezsin. arkadaşta sro manyağı dedi ki :
ben adamı taklamakanda kasar sonra pk yaparım..

arkadalar bi keresinde bi arkadaş geldi ve benden 100k istedi sebepsiz yere neden dedim borcum var ödemem gerek bu gece dedi. olmaz dedim ya nolcak borcum olsun sana dedi tabi ben koptum bütün gece :mrgreen: :lolmuch: :mrgreen:

bunlarda benden
olum sen tıger girl dan kaçarken biz lord kesiyoduk
abiya beni atına alıp arenaya kadar atarmısın
lan skill poıntsiz nabıyon
ve bunlarda eziklerin gelip bana söyledikleri
ya abi sana 60 k versem bana lord yarkan kestirirmisin(adam 13 lwl)
abi sen 80 lwlsin dimi
ewet
ya abi sen bu oyuna çok zor giriyorum
bir dahakine beni hemen alırmısın
ben nasıl alayımki ?
şey 80 lwl olunca GM olmuyomuydun ya

kuzenle yüzüklerin efendisini izliyoz tam savaş sahnesinde ork lar kuleyi basmaya geliyo.kuzen aniden bi çıkıştı .

kuzen :_yaw gandalf madem mage sin neden meteor atmıyon ork lara.bırak kuzen şu filmi saçmalık yaw_

bende esprisine : kuzen mp si bitmiştir.haklı adam.

sonra baya bi gülüştük :lol:

40 lvl'dim black robber keserkene uri için bekleyen yüksek levellerden biri ks yapmaya başladı sinirlendim dedi ben GM akıllı ol yok ya hadi banlasana o zaman dediğimde de önce pvp :mrgreen: kolaysa banlasın :?!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: lvl'i eziq görünce çocukmuşuz gibi davranmalarına kopuyodum :mrgreen: kahvekeyfi

Yukarı Alt