Aşağıdaki resimdeki olduğu yere gelince mbot(vista) çalışmayı durduruyor.
- Resim Silinmiş.

Sizce ne gibi sorun olabilir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hayır saten oyun kapanmıyor bot çalışmayı durdurunca oda otomatik dc yiyor ve kapanıyor.Bi araştırdım diyolarki o bot engelliyiciler var ya 140 lvllar ondan kaynaklanabilir mi ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte bende onu tespit edecektim zati botsuz girip sorun olmazsa onlardan diyecektim kuzum ^^

d4rkw0r1d demiş ki:
Hayır saten oyun kapanmıyor bot çalışmayı durdurunca oda otomatik dc yiyor ve kapanıyor.Bi araştırdım diyolarki o bot engelliyiciler var ya 140 lvllar ondan kaynaklanabilir mi ?
büyük ihtimalle 140 level yaratıklardan kaynaklı. Mbotta onlarla alakalı bir uyarı sistemi vs. yok

West gate de mujikilere doğru oldugunu biliyorum yanlış mı biliyorum ? Taklamakanda kasıosan ordan gidebilirsin script ile dicektim ama her kapıda oyle yakınsa bişey diyemicem :)

bu sorun 140 lvl mobların sizin scriptinize yakın koyulmasından dolayı oluyor bende mbot kullanıyorum banda oldu. Log sekmesinde hatayı yazıyor uyarıyı söylüyor böyle bir açıklmaıda var. tek çaresi scripti yeniden çizmek ve çizerkende 140 lvl mobların birazcık uzagından çizmek.
140 lvl moblar sizin scriptinize yakın koyulursa ve sizin ölmenize sebep olacak kadar yakında mbot kendini değil scripti durduruyor. iyi oyunlar :)

mbot bothunterların yakınından geçerken bile donup dc yiyio.o yüzden script mümkün olduğunca bothunterlardan uzak çizmeye çalış.yeni legendle beraber hotan kapıları biraz rahatladı.ama bi ara 4 tane falan vardı onların ortasından geçerken bile dc oluyosun.

ben tam dibinden çizdim hiç bir sorun olmuyor sadece yen ı baştan çiz okadar.

Yukarı Alt