Beyler Media İndirsem Yetermi İsro Clientine Media Pkyı İndirip Atsam Tsroya Girebilirmiyim???

Beyler Profixier İle Girin Charları Saglam Olanlar Kullanamayı Ögretirim Size :)

ya yeter anasını satıyım 15 dk dan beir deniyorum olmuyor üyelik her şeyi dediğin gibi yapıyorum lültfen bana bir account açıp öm den atarmsın gizli soruyla beraber

Arkdaşım ben o cıd da mı ne yanlış yapiyorum ne tel no yu nereye yazcaz 3 tane yer varr

iBot un sanırım taiwan sro için olan botu var .
Yanlışsa düzeltin 8))
Ona göre bu topiği düzenlemek lazım...

Advance

volkan.ka demiş ki:
iBot un sanırım taiwan sro için olan botu var .
Yanlışsa düzeltin 8))
Ona göre bu topiği düzenlemek lazım...
Topic'in herşeyini düzenlemek lazım lakin ben yeni dosyalar ve yeni üyelik sistemi hakkında bir bilgim yok :oops:

offf yah clienti indiriniz varya engellenmiş keşke dah once gelsedim de alsadımd direk sona engellesedi ne halt yices :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: bi çare bulun pls :D

guzel olmus ben ksro oynuyorum ama bunuda bidenerim lakin anlamadigim bu (CID Generator) ne ise yariyor. :detective:

kardesim bn indirdim oyunu acıorum ????????????????????? cıkıor nabcam ?? bi yardım edin :buddha:

Yukarı Alt