SunWorld özel serverda Unionu ve Guildi ile birlikte takaslık 2 karakter.

Union: Toplam 3 guild vardır ve alan arkadaş dağıtmadıkça union dağılmama garantilidir.
Guild: Harman Yeri 5 LVL - Union Master

1. Karakter: Male / Orkunbuba06 - Full INT Nuker / 100 lvl / 9D Sun +3, +4, +5 Armor set (sadece hands protector)

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

2. Karakter: Male / RA - Full INT BOW/ 85 lvl (Skiller 76 lvlde hepsi max. 9 GAP farmdadır) 270k+ SP / İtemsiz

- Resim Silinmiş.

Guild Storage
- 350m üzerinde gold
- 4 adet ölü grab pet
- 1 adet 89 lvl no name wolf
- 9-10D (sos - som) itemler ve silahlar.
- 85+7 full blue MAG: %80 spear
- 85+5 FB shield BR:18 (%80)
- Silk itemleri (Global - Reverse - Skill edit - 1000 lik X-Large potlar )
ve daha aklıma gelmeyen / sayamadığım bir sürü şey.

Not1: Takas olayı, SADECE ECSRO veya ECSRO VIP serverinde gold veya item karşılığı olabilir.

Not2: Fotoların tümünü buraya koyup konuyu şişirmeye gerek görmedim. O sebeple fotoların tümünü (Her iki karakterin, item fotoları, skill fotoları, storageleri, guild storageleri ve guild bilgilerinin resimleri) buradan indirebilirsiniz.

Download
http://rapidshare.com/files/326468253/ScreenShot.rar.html
Download

Not3: Lütfen gereksiz mesajlar yazarak konuyu şişirmeyin. İlgilenen arkadaşlarla buradan haberleşelim. Eksik olan noktaları söylerseniz gidermeye çalışırım.

EN ÖNEMLİ NOT:Her 2 çarda da açık olan skillerin tümü max'lanmıştır. Ancak serverdaki bug yüzünden skiller resimlerde max görünmemektedir.

Örnek: Orkunbuba06 isimli çarda Fire olan el yakma skilinin en sonuncusu açıktır, ancak resimde kapalı görünmektedir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Öncelikle hayırlı satışlar dilerim.
Bana kalırsa min. bir fiyat belirlemelisin. Resimlerdende 1'er tane koymalısın konuya. ^^

Marc Jacobs demiş ki:
Öncelikle hayırlı satışlar dilerim.
Bana kalırsa min. bir fiyat belirlemelisin. Resimlerdende 1'er tane koymalısın konuya. ^^
Teşekkürler. Hemen resim ekliyorum.

İsro düşünmüyorum kardeş. Teşekkürler. 90+ 2 tane çar bıraktım ben isroda.

InversioN demiş ki:
ö.m attım bırde bow'un skill dağılımını söle
VIP account ihtiyacım yok. VIP'de sadece gold veya item arıyorum.

RA isimli çarın skill dağılımı ise şöyle:

Tasarladığım : 100 Fire / 100 Light / 100 Pacheon
Şu an : 76 Fire / 76 Light / 76 Pacheon

InversioN demiş ki:
Cold olmadan snowsuz iş göremez.
Tabiki bu da bir görüş. Saygı duyuyorum.

Server ilk açıldığında oynayan arkadaşlar bilirler. RA serverin ilk çarlarından birisidir. Ben SP kasmak için RA'yı 95 lvlden 85 e düşürdüm ve bu çarı sadece unik kesmek için kastım. Amacıma ulaştım, 89 lvl de de şeytan kestim.

Alan arkadaş skill dağılımını beğenmez ise hiç önemi yok Guild Storage de 250 adet skill edit potu var (bir kısmı ilk ve ikinci ss'lerde görünmektedir). Skill dağılımını yeniden istediği gibi yapılandırabilir.

sa kardeşim sjsro da 96 lvl ff glavie 85-90 fb +5 seti var oldukca sağlam chardır...çok fazla seveni var server da....Msn:[email protected] eklersen sevinirim ben swsro ya başlamak istiyodum seni bulduğum çok iyi oldu....

int bow 1 de takas olurmu. swsro1 de char wereblrm 80 ff str glawy 400k silk 1 b gold war. olarsa özelden yaz<

Yukarı Alt