S.a
Usta bana e mail adresini verirmisin. Outlok dan giremiyorumda. ödeme yaptım üyelik alcagım

Beyler ben bu oyunu adam akıllı bilmiyorum ve başlamayı düşünüyorum bana biraz yardımcı olurmusnuz?

üyelik alımı fiyatı nedir sölenirse sewinirim.. bide vip üyelik-normal üyelik farlı nedir? fiyat aynı yazıo

Emin kardeş ben senden charımı geri alman için istekte buşlunmuştum sen bana 20tl dedin ama gm bana herhangi bir ücret ödemeniz gerekmior dedi.Belirli bir zaman sonra karakterimi geri alabileceiğimide söyledi.
Hemde sende 15 tl başkasında 12 TL acc'ler nasıl oluyor bu ?

LÜTFEN ALLAH AŞKINA YARDIM EDİN TOMBALACI LÜTFEN BAK SENDE CEVAP VERMİON bende oyunda start gelio basıorum açılcak gibi oluo ekran siyah oluo sonra takkapanıo

Ben yarın için ptt ye talimat verdim üyelik 50 tl diye 50tl yatırdım yarın hesabınıza geçicek üyelik 15 tl ise 2 adet almak istiyorum sizin yardımınızla üyeliği nasıl alıcaz yardım edersiniz dimi lütfen msja cevap verin iyi günler dilerim

Kusura Bakmayın Bugune Has Tüm Şehir Genelinde İnternet Yoktu Düzeldi. Ürününüzü Teslim Alabilirsiniz.

bu accountlar 50TL mi 15TL mi acaba bide ptt den yatırıcamda ordaki posta çeki hesabından mı yapcam

Yukarı Alt