Light:
Piercing force series = Max
Wind walk series = yeterli gördügün yere kadar arttır
Lion shout series = Fire/light aynı gidiyorsan açmana gerek yok, ancak vakit tasarrufu yapacaksan ve bazen yaratıkların az canı kalıyor o yüzden süreden kısıyor Wink
Concentration series (buff) = Max
Thunderbolt series (nuke) = Max
Heavens force (pasif) = Max

Fire:
Fire force series (imbue) = Max
Fire protection series (buff) = Ilk başlarda fazla üstüne gitme ama ileride maxla
Flame wave series (nuke) = 1. kitap lvl1 2. kitap max 3. kitap tercihe göre

Cold:
Frost guard series (buff) = Mastery ve sp'nin yettigi kadar arttırılmalı
Cold armor series (pasif) = Buff ile aynı şekilde arttırılmalı

Bicheon:
Shield technique series = Mastery ve sp'nin yettigi kadar arttırılmalı
Shield protection series (pasif) = Shield technique ile aynı şekilde arttırılmalı
Yatır batır full int için pek faydalı değil ancak hybrid'sen açmalısın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gap 0 gideceksin, lvl 80de gap 9 yapıp anında eksiklerini tamamlayacaksın bu char taş gibidir şu anda pacificte bekleriz.com

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
upgrade varsa onlar zati uyarlanmıştır ss leri ve bilgileri bosp un dediği gibi akşam düzenleriz.

hacım şimdi ben gap yapmassam skiller yetişmiyo 80 de nası 9 gap yapcam onu anlamadı lvl sınırı 80 dilmi.Bu arada bosp oyuna girermisin kardeş:D

bu saatte oyun yok evde çoluk çocuk ekmek bekliyor ben şu an işteyim Wink
Ulucay demiş ki:
bosp oyuna girermisin bi yandn tbot beni kassın gap çok zor yaw.Buarada güncelleme varsa pls

Hocam 80 LvLda Gap 9yap falan lafını çakamadım 71 lvlda mı bırakacan? mastery lvlı?? bilgi lütfen extraokk

hitful demiş ki:
Hocam 80 LvLda Gap 9yap falan lafını çakamadım 71 lvlda mı bırakacan? mastery lvlı?? bilgi lütfen extraokk
skill sayfasında 71e kadar olan skilleri uplamakta servestsin 72olan vs. lere dokunma tek yapacağın üstteki lwl up yazan yerin lwl ini yükseltmek ve gapını düsürmek 80e gelince 9tanecik curst heart ile tekrardan 71saviyesine cekecen ve iş tmm dır :mrgreen:

selamun aleyküm sanırım adminsiniz ben bu gün oyundaken bosborus diye biri söyledi siteyi bende daha yeni çıktım oyundan bi bakayım dedim hemen üye oldum ve çok beğendim avril ın dediği kadar varmış gerçekten yaptıklarınız süper ben sizden yardım isteyecektim bu gün bir konuşma geçti oyunda soft mode ile ilgili sitede gördüm ama forumu okumaya yetkin yok diyor bu beleş bot denilen olayı nasıl ayarlıyacağım bana yardımcı olabilirseniz sevinirim çok saolun adım ismail server pasific lvl 31 pure int nuke thx..! extraokk

Yukarı Alt