?

• A)Spear

Votes: 2 14,3%
  • B)Sword-Sheild

Votes: 12 85,7%

• Total voters
    14
Hangisi beyler ? full int cold light olarak gidiceğim bir weapon skili seçmem lazım ..

kesinlikle swort kalkan cünkü snow bittigi zaman dayanabilmen için sana defas gerekli ben hep str char severek oynadım ancak int rakiplerimden beni zorlayanlar tabikide swort kalkanlar spear kullananları snow ile bile yıkabiliyorum ama swort kalkanda yatır batırlar felan etkili vede phy defans bufu herseye bedel snow bitince 15saniye rahat dayanabilir onunla nuker

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
S/S derim. Speara göre daha avantajlı bence. Çünkü spearın defansı yok. Sword/Shield ise elinde kalkan olduğu için yatma ihtimali düşük.

PVP'lerde sword/shield daha avantajlıdır. Dolaylı olarak Bicheon mastery açılması avantajı x10 yapar.
Meslek savaşlarında rakipte Cleric varsa spear ya da sword/shield olmak bişey farkettirmez. Glut Healing 8 k + Over Healing 7,5 k + Justice cross = ölü Ch nuker.

PVM(yaratık) için lv 80+'den sonra sword shield kullanmak daha mantıklı, stun tutturan moblar mevcut. kalkanın blok ve defansı yarar sağlar.

Kararıma ulaştım .. Sword Sheild yapıyorum .

Neden ise ; Pvp'de Snow + Castle Wall sheild açıldımı karşı tarafın vuruşları çok düşüyor..

Bicheon'daki blade skilleride karşı tarafı güçsüzleştiriyor ..

Unique keserkende alırım spear'ımı elime atarım nuke'umu :mrgreen:

Yukarı Alt