SonSAHNE

Bilgiliyim
tekrar yüklüyorum oyunu bu arada sen yine aşmışsın :lol: bu bölümün hakkı sende aslında :lolmuch:

bu arada server adını alabilirmiyim :lol: halledersem girerim bi ara :lol:

ilk server hacım, Cesario ( US server ) buraya gireceksin bizimle birlikte olmak istiyorsan ^^

SonSAHNE

Bilgiliyim
pff x trap ı hallettim sanırım setup dosyasında sorun var o yüzden tüm karakterler kırmızı görünüyor. Setup ı baştan flashget le çekiyorum...

bende iki gün önce bu oyuna başladım bir iki sorum var biliyorsanız eğer yanıtlarsanız süper olur

1 oyunda skillere mause ilemi basmak gerekitor 1 2 gibi tuşları yok galiba veyua ben bilmiyorum

2 hangi serverda oynuyosunuz pvp servarının dışında bir server var ben onda başladım

Ceasiro da oynuyorum 3 tane veteranım var, skillere numaralarla değil harflerle basıyorsun ilk oyunun exe'sine çift tıkladığında karşına gelen update ekranına dikkatli bak orada full screen mod'u olacak bu şekilde daha rahat görürsün herşeyi Wink

Isteyene 12 family lvl'i olan 13 karakterli ve 3'ü veteran olan accountumu satabilirim Razz

Oynarsanız beklerim SERVER:İlliler turk oyuncular mevcut her sekılde yardımcı oluruz

Yukarı Alt