Elephant Entartaiment, Hanbitsoft ve K2 Network işbirliğiyle çıkarılan fantasy tarzındaki oyunu IMC Games firması tarafından geliştirildi. Daha şimdiden Korede 2006 en iyi oyun ödülünü aldı.
17. yüzyılı anlatan bu oyun kolonilerin yeni anakaraya gelişini anlatıyor oyunda arkadaşlarınızla beraber aldığınız görevleri yapıyor ve savaşarak ilerliyorsunuz. Sword Of The New World (Granado Espada) yeni nesil oyunlar arasındaki en nüyük özelliği koloni kurabilmeniz ve eş zamanlı farklı karakterlerinizi kontrol edebilmeniz. Oyunda party kullanımı oldukça iyi arkadaşlarınızla party oluşturarak yaratık kesip yeni yerler keşfedebilirsiniz. Oyun Tamamı ile hayalinize ve şansınıza bağlı olarak olmadık anda çok büyük tehlikeler içinde kalabiliyorsunuz...
Şimdi Bahsettiğimiz Eş zamanlı 3 karakteri aynı anda yönetme Pc oyunlarında pek görmediğimiz bu durum (Multi Character Control) oyun içinde oldukça faydalı konumlara geçmenizi sağlıyor özellikle görevler içinde karşılaşacağınız tehlikeler içinde MMC kullanımı ile avantajlı hale gelebiliyorsunuz

Sword Of The New World (Granado Espada)
Developer: IMC Games
Genre: Fantasy
Offical Website: http://www.swordofthenewworld.com

Minimum Pc System Gereksinimleri:

CPU : Pentium4 2GHz
RAM : 1GB
VGA : GeForce FX4200, Radeon9000
DirectX: DirectX 9.0C

Birde kendi aldığım ss'leri koyayım ^^
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Gerçekten çok iyi bir oyun, benim hoşuma gitti uzun süre oynarım zannedersem. Oyunda daha yeniyim o yüzden sorduğunuz sorulara yeterince açık cevaplar veremeyebilirim ama elimden geleni yaparım.

gorevleri WoW gibi grup olarak mi yapmak gerekio yani daha mi ii oluo yoksa sro gibi single mı

Tek charla oynamıyorsun oyunu bir manası kalmıyor,ilk başta 4 karakter açabiliyorsun 10.000 vis vererek bu slotu çoğaltabiliyorsun ve takımın max 3 kişilik oluyor. Bu charlardan biri mutlaka scout olmalı ve elinde silah bulunmayacak ki saldırmasın sadece işini yapıp heal versin, auto attack var karakterler kendi kendilerine yaklaşan yaratıklara saldırıyorlar

KO ile alakası yok, ama alışılmış oyunlardan sıkıldıysanız bu oyunu şiddetle tavsiye ederim Wink

SonSAHNE

Bilgiliyim
araştırdım ama bunu bulabildim araştırmalarım sürüyor...

Ragnarok Online'ın yaratıcısı Hakkyu Kim'in son projesi Sword Of The New World iddialı geliyor. 17. yy Amerika'ında geçen yapım online olarak oynanacak. Karakterimizin bir ailesi olacak ve soyadı taşıyacak. Yaptığı düellolar ve tamamladığı görevlerle ailesine prestij kazandıracak. Gösterişli bir ev ve "Drees Room" yani elbise odası bulunacak. Oyun 2006'da Kore'de ödül kazanmıştı. 2007 Yaz'ında Amerika ve Avrupa'da satışa sunulacak Sword of the New World'un resmi sitesine, http://www.swordofthenewworld.com adresinden ulaşabilirsiniz.

S0NS4HN3 demiş ki:
araştırdım ama bunu bulabildim araştırmalarım sürüyor...

Ragnarok Online'ın yaratıcısı Hakkyu Kim'in son projesi Sword Of The New World iddialı geliyor. 17. yy Amerika'ında geçen yapım online olarak oynanacak. Karakterimizin bir ailesi olacak ve soyadı taşıyacak. Yaptığı düellolar ve tamamladığı görevlerle ailesine prestij kazandıracak. Gösterişli bir ev ve "Drees Room" yani elbise odası bulunacak. Oyun 2006'da Kore'de ödül kazanmıştı. 2007 Yaz'ında Amerika ve Avrupa'da satışa sunulacak Sword of the New World'un resmi sitesine, http://www.swordofthenewworld.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Vayy ragnarok az oynamadık. Bu oyununda iyi olduğuna eminim extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EFendi demiş ki:
adı güzeL yaf hacım sen wowa geL ya headbang2ft9
zati bi onu oynamadı ötesinde ne kadar online oyun varsa bastı parayı itemini aldı oynadı Cool

yeni oyun güzele benziyor hayırlı olsun batu umarım oyunun sonunu getirirsin Wink

Bu oyunun sonunu getiririm yanımda yıllardır birlikte oyun oynadığım arkadaşlarım var Wink buradan sonrada WoW'a geçicem

SonSAHNE

Bilgiliyim
Batu abicim bende indiriyorum şu anda oyunu bakalım ne olacak burda sorularım olabilir sana :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
batu 24 saat oyunda zati şu anda olduğu gibi :lolmuch:

en az 10 tane hatun yapmış birisi ile takılıyordur :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
yaw indirdim 3.7 gb devasa şeyi şu lanet x-trap hata veriyor.... okan abi sen görürsen bi haber ver bu topic e bi uğrasın :lolmuch: bende düzeltmenin yollarına bakayım :lol:

x-trap hatası hakkında bir bilgim yokta lvl 82 oldu oyunda elimden geldiğince yardımcı olurum herhalde ^^

Yukarı Alt