Leo

rank8
~ SuperStar'ın Full Int Nuker Rehberi ~

Arkadaşlar size birazdan anlatacağım Full Int Nuker Rehberi tamamen kendi yapımımdır.Kesinlikle alıntı Değildir.

Nuker Nedir?

Nuker PvP'de çok iyi olmayan, seri kasan, stat pointini inte vererek vuruş gücünü çoğaltan, phy. olarak güçsüz mag. olarak güçlü olan char tipidir.Phy. olarak güçsüz olduğu içinde mutlaka armor giymelidir.

Niçin Nuker Açmalıyız?

Niçin nuker açmalıyız sorusunun cevabı şudur;arkadaşlar eğer taxi yapıp para kazanmak istiyorsak, kendimizi hızlı kasmak istiyorsak veya yan char kasmak istiyorsak nuker açmalıyız.Çünkü nukerler hızlı oldukları için seri taxi yaparlar ve böylece daha çok müşteri toplayıp bol para kazanırlar.Kendimizi kasarkende hızlı bir biçimde kasabiliriz.

Bütün rehberlerde nukerler kendilerini tek çekebildikleri yaratıklarda kasmalıdırlar yazar.Bu yanlıştır.Daima 2 çekebildiğiniz yaratıklarda kasmalısınız.Çünkü tek çekebildiğiniz yaratıklar sizin lvlınızdan küçük lvlı yaratıklar olduğu için onlardan size az exp gelcektir.Bu yüzdende hızlı kasmanın anlamı kalmaz.

Gelelim skillerimize, bir nuker char sadece cold,fire ve lightning'e vermelidir.Ama isteğe bağlı olarakta heuksal yada bicheon'ada verilebilir.

Cold 50

Fire 90

Lightning 90

Skiller:

Cold

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Fire

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Lightning

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Tekrar söylüyorum bicheon veya heuksalı açmamalısınız ama yinede açıcam diyorsanız size tavsiyem şöyle:

Bicheon

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Heuksal

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Arkadaşlar ben anlatımımı Private Server'a göre yaptım, bu yüzden bazı skiller privatede olmadığı için açık değil.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Herkese İyi Forumlar..

Not:Sabitlenirse çok iyi olur.

Not:Silah Masterylerinde açacaksanız Bicheon ve Heuksal'dan birini açınız.

Saygılarımla,
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
eline sağlık emek harcamışsın.
Katılmadığım noktaları belirtmek isterim:
> Taksi yaparak para kazanmayı hedefleyenler,nuker yerine Wizard açarlar.Nuker vurur 20 k , Wizard vurur 55-60 k. Hangisi daha fazla müşteri çeker?
> Bu skill yapılandırması ile ancak ve ancak Taksi yapılabilir. ne PVP ne guild savaşı ne de unique kesilebilir. Tabi isteğe bağlı demişsin,ama isteğe bağlı dediğinde anlatım olmaktan çıkar.
> kıyafet tercihini de belirtsen güzel olurdu.

Leo

rank8
Titus Pullo çok özür dilerim bilmiyordum hemen düzelteceğim.Bu arada wizard avrupa olduğu için pot basma sorunu vardır ve daha çok ölür.Bu yüzden bence nuker daha iyi.Kıyafet tercihinide hemen ekliyorum.

Bu hep yatar snow shield kapalı . Nukelerin iyileri kapalı . Heuksal yada bicheona niye ikisinede vercenki 1 ine ver .

cold 90 olmadan nuker nukerlikten çıkar (ßence)

bence en iyi yapılandırma
90 Fire
90 Cold
90 Light
30 Heuksal//Force

Cold 50 olan bi nuke nuke olmazki yaa snow shield guard ice serisi olmadan nuke ne yapsın yatmayı kollar anca...

silah skillerini acmıyıcaksınız demişin zaten p serverde snow sheld yok bari yatır batırla stun olsun :D

Mopneet

c4 tek silah skillerine katılmıyorum dierleri için cok saol emek harcamıssın privateye gore sole olması bnm onerimdir spear kascaksanız heuksal 60 imbue light sa light 90 fire sa fire 90 yan skiliniz ise 69 olmalıdır cold da 48 lvl olmalıdır bna gore tabi bu sahsi olarak bn bole yapılandırıorum carımı şuanda taşgibi :mrgreen:

90 light 90 cold 90 heuksal 30 fire yap kullanmasını bil yatıramadıgın çar kalmasın..

nuker rehberine katılmadığı mı soylemek isterim nedeni ni sorarsan bir nuker buzu mutlak en az 80lw e getirmelidir çünkü snow shield dediğimiz serinin sonuncusu olan 4. sü cok onemlidir size gelen atagın phy magic farketmez yarıya dusurur.örn:size bir adam 5k vuruyorsa snow shieldi yaparsanız 2.5k vurur bu da yatmanızı yarıya dusurur pwp de str lere karsı kazanma oranınızı yukseltir

Yukarı Alt