Sen söylemesen hatırlamıyordum bugünün Perşembe olduğunu.Güzel bölüm olmuş sevdim

Hobaa

7.sezonun 21.bölümde Tanrı'nın katibi olarak tanıtılan Metatron diziye geliyor. Henüz karakteri oynayacak oyuncu hakkında bilgi yok. 8x21 de detaylıca tanıtılacak olan Metatron 8x21,8x22 ve 8x23'ün ana karakterlerinden olacak. Ve 9.sezon Metatronla ilgili olacak.

(Metatron yaşlı meleklerden biri.Tanrı'nın katibi ve Adem ve Havva'dan önce yaratılmış.Obi-Wan Kenobi ve Kent/Keyser Söze'nin birleşimleri gibi tanımlanıyor karakteri.)

Hala izleyen var mı forumda? 9.sezon sıkıcı geçiyo gibi.Eski karakterleri geri getirmeleri falan.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Hala izleyen var mı forumda? 9.sezon sıkıcı geçiyo gibi.Eski karakterleri geri getirmeleri falan.
Ben izliyorum beni şahsen sarıyor

Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Cuma günü 1. sezona başladım dün bitirdim, gayet güzeldi 2. sezonda bana göre güzel yapılmış bakalım devamı ne olur allah bilir :)

Bu mesaj Hugo Reyes rumuzlu uyeden alinti yapildi
Hugo Reyes demiş ki:
Ben izliyorum beni şahsen sarıyor

Bu mesaj HatcheteR rumuzlu uyeden alinti yapildi
HatcheteR demiş ki:
Cuma günü 1. sezona başladım dün bitirdim, gayet güzeldi 2. sezonda bana göre güzel yapılmış bakalım devamı ne olur allah bilir :)
House yan etki yapmışsa demek bende :D

seskes

aksine daha heycanlı oldu normalde final yapılması gereken bi diziydi, kıyamette

Bu mesaj lSore rumuzlu uyeden alinti yapildi
lSore demiş ki:
aksine daha heycanlı oldu normalde final yapılması gereken bi diziydi, kıyamette
Kesinlikle katılıyorum.Çok kaliteli sezondu çok da iyi bir final olurdu.Tabi Sam'in en son sahnede gözükmesini kaldırırsak.

Şu an gayet iyi gidiyor canım. Leviathanlar kadar vasat değil en azından.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bana göre bu sezon yapılması gereken bir sezondu. Artık her şeyin sonuna geldik, umarım sağlam bir sezon finali olur. Aklımdan geçen şey, şimdiye kadar tanrı daima olan bitene sessiz kaldı, umarım final de kendini gösterir.

Yukarı Alt