- Resim Silinmiş.

SunWorld Server Vip
Silk Fiyatları
100 Silk : 5$
200 Silk : 6,50$
300+100 Silk : 12$
500+100 Silk : 18$
700+100 Silk : 22$
1000+100 Silk : 28$

Skill Point Fiyatları
50k SP : 9$
100k SP : 15,50$
200k SP : 30$

SunWorld VIP Account için Aşağıdaki Link'e Tıklayınız
SunWorld VIP Account + 300 Silk Hediyeli

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Not: Şifrenizi vermenize gerek yoktur.
İletişim kurmak için mailto:[email protected] adresini ekleyebilirsin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Direk GM 'denmi? yoksa Maya aracılığı ilemi alıyorsunz silki?

ps : hayırlı satışlar.

Trezeguet demiş ki:
Acc fiyatları ne durumda birde ptt hesabınız yokmu? ^^
Ptt hesabı açıcaktım son anda bir silk satış sitesinde duyduğum haberden sonra vaz geçtim. Ptt den yatırılan paraları 24 saat içinde geri çekebiliyorsunuz. Zor duruma düşmek istemem. Açarım hesabı karşımdakine derim 24 saat sonra işleminiz yapılacaktır bekliyeceğini zannetmiyorum.

SexuaL adlı kişi o...... mailto:[email protected] adlı msn acmış herkezi kandırıyor.Önce Kendi msnsine giriyor.Tkas istiyor 2 msn acıyor birinde titanyumx@hotmail e giriyor.Aracılık yaparmıs gibi charı calıyor vipte 100 lvl charım gitti 4-5 kişiyi daha kazıkladı.SexuaL adlı kişi olduguna%100 eminim msnden konuşurken Titanyum-x den mesaj at dedim SexuaL den attı artık o üyeliği kullanmıcam dedi. kanıt olarak gösterebilirim bu şerefsizlere inanmayın.Daha kaç kişiyi kandıracak acaba peşini bırakıcam serefsiz.

İçinde Titanyum-X varmıdır bilemem.

Titanyum-X demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
Acc fiyatları ne durumda birde ptt hesabınız yokmu? ^^
Ptt hesabı açıcaktım son anda bir silk satış sitesinde duyduğum haberden sonra vaz geçtim. Ptt den yatırılan paraları 24 saat içinde geri çekebiliyorsunuz. Zor duruma düşmek istemem. Açarım hesabı karşımdakine derim 24 saat sonra işleminiz yapılacaktır bekliyeceğini zannetmiyorum.
Aslında maliyeti azsa açın bir hesap.Ben beklerdim mesela ptt olayı olsaydı :nod:

Yukarı Alt